Opis produktu Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá
| Výška | 53.0 cm |
| Šířka | 14.5 cm |
| Głębokość | 4.2 cm |
Genius KM-8206S
Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Pełnowymiarowa klawiatura zapewnia mniejszy hałas podczas pisania dzięki ulepszonej strukturze i przyjemnym klawiszom. Cicha mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości 1200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows. Do innych funkcji należą szybko dostępne przyciski, wskaźnik rozładowania baterii oraz łatwe uruchamianie bez konieczności instalacji. Połączenie jest realizowane bezprzewodowo za pomocą miniaturowego USB odbiornika i częstotliwości 2,4 GHz.
Specyfikacja klawiatury:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | 2.4 GHz (adapter USB) |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Zasilanie: | 2 x bateria AAA (w zestawie) |
| Wymiary: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Waga: | 480 g |
Specyfikacja myszy:
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Zasilanie: | 1 x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Waga: | 58 g |















