Opis produktu Genius KM-8216S COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černá
| Výška | 51.0 cm |
| Šířka | 15.5 cm |
| Głębokość | 4.7 cm |
Genius KM-8216S
Specyfikacja myszy:
Wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe biurowe potrzeby. Klawiatura posiada niskoprofilowe klawisze do cichego i efektywnego pisania. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania AI asystenta Microsoft Copilot w systemie Windows 11. Ucieszą również klawisze multimedialne, wskaźnik rozładowania baterii oraz łatwe uruchomienie bez konieczności instalacji. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości do 1600 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
Specyfikacja klawiatury:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | 1x 2.4 GHz (adapter USB) |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Zasilanie | 2× bateria AAA (w zestawie) |
| Kompatybilny z: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Wymiary: | 430 x 127.5 x 21.5 mm |
| Waga: | 459 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 800 / 1200 / 1600 Dpi |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarno-szary |
| Wymiary: | 109.5 x 67.8 x 38.4 mm |
| Waga: | 52 g |















