Opis produktu Genius Myš Ergo 8250S 31030031401, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 6tl., bezdrátová, černo-stříbrná, 1 ks AA, vertikální
| Výška | 14.3 cm |
| Šířka | 8.5 cm |
| Głębokość | 7.9 cm |
Pionowa mysz Genius Ergo 8250S
Ergonomiczna bezprzewodowa pionowa mysz została opracowana w celu zmniejszenia obciążenia mięśni, zmniejszenia nacisku na nadgarstek i poprawy pozycji dłoni. Czujnik myszy oparty jest na technologii optycznej i posiada regulowaną rozdzielczość do 1 600 DPI. Połączenie jest realizowane bezprzewodowo za pomocą miniaturowego odbiornika USB i technologii 2,4 GHz.
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 800/ 1200 / 1600 Dpi |
| Interfejs: | 2,4 Ghz (adapter USB) |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarno-srebrny |
| Kompatybilny z: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Wymiary: | 111,2 × 78,3 × 73,8 mm |
| Waga: | 97 g |















