Opis produktu Genius Myš GX Gaming Scorpion M500 31040011400, 3600DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 16.5 cm |
| Šířka | 11.5 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
Mysz gamingowa Genius GX Gaming Scorpion M500
Mysz gamingowa wyposażona w 6 przycisków i bardzo precyzyjny sensor optyczny z regulowaną rozdzielczością w zakresie 1200 do 3600 DPI. Ergonomiczny design myszy do gier uzupełnia podświetlenie RGB. Do podłączenia do komputera służy kabel o długości 1,8 m zakończony złączem USB.
Specyfikacja
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 1200/1600/2400/3600 Dpi |
| Interfejs: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Zasilanie: | USB |
| Podświetlenie: | Tak - RGB |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wymiary: | 123,2 x 63,32 x 39.95 mm |
| Waga: | 104 g |















