Opis produktu Genius Myš GX Gaming Scorpion M700 31040009400, 7200DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 16.5 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Głębokość | 11.0 cm |
Genius GX Gaming Scorpion M700
Wysokiej precyzji czujnik optyczny, 6 przycisków i regulowana rozdzielczość w zakresie od 800 do 7200 DPI czynią model M700 potężną bronią w każdej bitwie.
Piękne podświetlenie RGB w połączeniu z ergonomicznym designem ulepszy każdą grę. Połączenie z komputerem zapewnia 1,8 m długi pleciony kabel USB.
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfejs: | Windows |
| Zasilanie: | USB |
| Podświetlenie: | Tak - RGB |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m (pleciony) |
| Rozmiar: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Waga: | 97 g |















