Opis produktu Genius Myš GX Gaming Scorpion M705 31040008400, 7200DPI, optická, 6tl., drátová USB, černá
| Výška | 11.0 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Głębokość | 16.5 cm |
Genius Mysz GX Gaming Scorpion M705
Mysz do gier wyposażona w 6 przycisków i bardzo precyzyjny czujnik optyczny z regulowaną rozdzielczością w zakresie 800 do 7200 DPI.
Ergonomiczny design myszy do gier uzupełnia podświetlenie RGB. Do podłączenia do komputera służy 1,8 m długi pleciony kabel zakończony złączem USB.| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfejs: | Windows |
| Zasilanie: | USB |
| Podświetlenie: | Tak - RGB |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Rozmiar: | 120.2 x 72.7 x 39.6 mm |
| Waga: | 120 g |















