Opis produktu Genius Myš NX-8006S Type-C 31030036400, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, černá, USB-C adaptér
| Výška | 16.5 cm |
| Šířka | 11.0 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
Genius NX-8006S Type-CCicha bezprzewodowa mysz wyposażona w optyczny sensor Blue-Eye o rozdzielczości 1200 DPI. Dzięki temu czujnikowi jest łatwy w użyciu nawet na drewnianym stole, szklanej powierzchni, kanapie lub dywanie. Połączenie z komputerem jest realizowane bezprzewodowo za pomocą miniaturowego odbiornika USB-C.
Cicha bezprzewodowa mysz wyposażona w optyczny sensor Blue-Eye o rozdzielczości 1200 DPI. Dzięki temu czujnikowi jest łatwy w użyciu nawet na drewnianym stole, szklanej powierzchni, kanapie lub dywanie. Połączenie z komputerem jest realizowane bezprzewodowo za pomocą miniaturowego odbiornika USB-C.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Interfejs: | 2,4 GHz (adapter USB-C) |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 100 × 62,8 × 39,8 mm |
| Waga: | 58 g |















