Opis produktu Genius reproduktor SP-915BT, 1.0, 5W, modrý, COPILOT
| Výška | 12.5 cm |
| Šířka | 9.8 cm |
| Głębokość | 9.8 cm |
Genius SP-915BT
Kompaktowy bezprzewodowy głośnik o mocy 5 W, z kolorowym podświetleniem LED i paskiem do łatwego przenoszenia. Muzykę można odtwarzać bezprzewodowo za pomocą technologii Bluetooth. Zintegrowana bateria o pojemności 1200 mAh zapewni do 6 godzin pracy. Ładowanie jest łatwe dzięki portowi USB-C. Zadowoli również zintegrowany mikrofon do wygodnych rozmów w trybie głośnomówiącym lub komunikacji ze sztuczną inteligencją Microsoft Copilot.
W zestawie znajduje się kabel ładujący USB-C.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ: | 1.0, mono |
| Moc: | 5 W |
| Zakres częstotliwości: | 180 - 15.000 Hz |
| Rozmiar przetwornika: | 1?2" |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Zasięg: | 10 m |
| Podświetlenie: | Tak - LED |
| Interfejs: | Bluetooth 5.3 / USB-C (ładowanie) |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh / 3.7 V |
| Żywotność baterii: | 6 h |
| Czas ładowania: | 2.5 h |
| Wbudowane radio FM: | Nie |
| Obsługa kart pamięci Micro-SD: | Nie |
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | niebieski |
| Wymiary: | 113.5 x 93.1 x 91.5 mm |
| Waga: | 319 g |















