Opis produktu Genius reproduktory SP-HF1200B 31730049400, 2.0, 36W, hnědé, regulace hlasitosti, dřevěné, 40Hz-20kHz
| Výška | 36.4 cm |
| Šířka | 19.4 cm |
| Głębokość | 30.0 cm |
Genius głośniki SP-HF1200B
Drewniany zestaw głośników 2.0 z całkowitą mocą 36W zapewni najlepszy dźwięk z pełnymi basami i wyraźnymi tonami wysokimi. Połączenie z różnymi urządzeniami, takimi jak komputer, laptop czy smartfon, można zrealizować łatwo za pomocą 3.5mm gniazdo jack. Na przedniej stronie głośników znajduje się wyjście słuchawkowe, regulacja głośności i basów.
Podstawowe specyfikacje
| Całkowita moc: | 36 W |
| Moc satelitów: | 2x 18 W |
| Czułość: | 75 dB |
| Zakres częstotliwości: | 40 Hz - 20.000 Hz |
| Pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Regulacja basów: | Tak |
| Wyjście: | 1 x wyjście słuchawkowe |
| Wejście: | 1 x AUX |
| Wymiary satelity: | 155 x 270 x 148.5 mm |
| Całkowity wymiar: | 310 x 540 x 297 mm |
| Materiał: | Drewno |
| Długość kabla satelitów | cm |
| Długość kabla zasilającego | cm |
| Waga satelity: | 1.823 kg |
| Całkowita masa: | 3.646 kg |
| Kolor: | Brązowy / Czarny |
| Konfiguracja: | 2.0 |















