Opis produktu Genius reproduktory SP-HF385BT 31730046400, 2.0, 4W, černé, regulace hlasitosti, BT, dřevěné, 3,5 mm jack/ bluetooth, 150Hz-20kHz
| Výška | 23.5 cm |
| Šířka | 11.0 cm |
| Głębokość | 15.5 cm |
Genius głośniki SP-HF385BT
Proste połączenie przez Bluetooth lub 3.Złącze jack 5 mm w połączeniu z drewnianym wykończeniem daje tym głośnikom przewagę nad konkurencją. Konfiguracja stereo 2.0 z całkowitą mocą 4W zapewnia wysokiej jakości i niezakłócony dźwięk, a głośność można regulować na kablu. Do zasilania służy port USB.
Podstawowe specyfikacje
| Całkowita moc: | 4 W |
| Moc satelitów: | 2 x 2 W |
| Czułość: | 75 dB |
| Impedancja: | 4 ohm |
| Zakres częstotliwości: | 150 Hz - 20.000 Hz |
| Bluetooth | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Regulacja basów: | Nie |
| Połączenie: | 1 x AUX / Bluetooth |
| Wymiary satelity: | 142.3 x 102.8 x 99.8 mm |
| Całkowity wymiar: | 205 x 284.6 x 199.6 mm |
| Materiał: | Drewno |
| Długość kabla satelitów | cm |
| Długość kabla zasilającego | cm |
| Masa satelity: | 0.354 kg |
| Całkowita masa: | 0.707 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Konfiguracja: | 2.0 |















