Opis produktu Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W, černo-hnědé, Bluetooth 5.3
| Výška | 26.8 cm |
| Šířka | 16.5 cm |
| Głębokość | 26.2 cm |
Genius SP-HF800BT
Zestaw głośników w konfiguracji 2.0 o łącznej mocy 20 W. Wykonane są z drewna, aby uzyskać najlepszy dźwięk z pełnymi basami i wyraźnymi wysokimi tonami. Połączenie z komputerem, laptopem czy smartfonem można łatwo zrealizować przewodowo przez wejście audio lub bezprzewodowo za pomocą Bluetooth. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe oraz wejście USB. Regulacja głośności i tonów znajduje się bezpośrednio na głośniku.
W opakowaniu znajduje się kabel audio 3,5 mm do łatwego podłączenia większości urządzeń elektronicznych, takich jak tablety, smartfony, laptopy, komputery, odtwarzacze Mp3 itp.
W zestawie znajduje się kabel audio (RCA na 3,5mm audio jack).
Podstawowe specyfikacje
| Całkowita moc: | 20 W |
| Zakres częstotliwości: | 80 Hz - 20 000 Hz |
| Pilot | Nie |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyjście: | 1 x wyjście słuchawkowe |
| Wejście: | RCA, USB, Bluetooth 5.3 |
| Wymiary: | 222 x 132.5 x 94 mm |
| Materiał: | Drewno / plastik |
| Całkowita waga: | 1.915 kg |
| Kolor: | czarno - brązowy |
| Konfiguracja: | 2.0 |















