Opis produktu Genius reproduktory SP-U125 31730042402, 2.0, 3W, modré, regulace hlasitosti, 3,5 mm jack (USB), 150Hz-20kHz
| Výška | 16.8 cm |
| Šířka | 10.0 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
Głośniki Genius SP-U125
Multimedialne głośniki w konfiguracji 2.0 z łączną mocą 3 W zapewniają wysokiej jakości i niezniekształcony dźwięk stereofoniczny. Regulacja głośności znajduje się bezpośrednio na jednym z głośników. Podłączenie do komputera, laptopa, TV czy smartfona można łatwo zrealizować za pomocą złącza 3,5 mm. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe z boku. Do zasilania służy port USB.
Podstawowe specyfikacje
| Całkowita moc: | 3 W |
| Moc satelitów: | 1.5 W |
| Impedancja: | 4 ohm |
| Zakres częstotliwości: | 150 Hz - 20 000 Hz |
| Pilot | Nie |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Wyjście: | 1 x wyjście słuchawkowe |
| Wejście: | 1 x AUX |
| Wymiary: | 124 x 106 x 80 mm |
| Materiał: | Plastik |
| Całkowita waga: | 0,424 kg |
| Kolor: | czarno-niebieski |
| Konfiguracja: | 2.0 |















