Opis produktu Genius reproduktory SW-2.1 1850BT 31730050401, 2.1, 50W, černé, RCA vstup, Bluetooth 5.3
| Výška | 29.7 cm |
| Šířka | 29.7 cm |
| Głębokość | 43.0 cm |
Genius SW-2.1 1850BT
Multimedialny system głośnikowy w konfiguracji 2.1 o łącznej mocy 50 W. 6,5" subwoofer oferuje doskonałe głębokie basy, a dwa 3" satelity zapewniają wysokie wokale. Sterowanie głośnikami jest możliwe za pomocą pilota. Połączenie jest możliwe przewodowo przez złącza RCA, optyczne wejście audio lub bezprzewodowo za pomocą Bluetooth 5.3.
W zestawie znajduje się kabel zasilający, kabel audio (RCA na 3,5mm jack) oraz pilot zdalnego sterowania wraz z bateriami.
| Całkowita moc: | 50 W (RMS) |
| Moc satelitów: | 2x 12.5 W |
| Moc subwoofera: | 25 W |
| Zakres częstotliwości: | 40 Hz - 20.000 Hz |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyjście: | 1 x RCA audio wyjście |
| Wejście: | Bluetooth 5.3, 1 x RCA audio wejście, 1 x optyczne wejście SPDI/F |
| Wymiary satelity: | 208 x 98 x 98 mm |
| Wymiary subwoofera: | 270 x 252 x 252 mm |
| Materiał: | Drewno/Plastik |
| Waga subwoofera: | 3300 g |
| Waga satelity: | 850 g |
| Waga sterowania: | 50 g |
| Całkowita waga: | 4.2 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Konfiguracja: | 2.1 |















