Opis produktu Genius reproduktory SW-2.1 300 ver.II, 2.1, 10W, černé
| Výška | 30.0 cm |
| Šířka | 22.5 cm |
| Głębokość | 17.6 cm |
Genius SW-2.1 300 Wersja. II
Multimedialny system głośnikowy w konfiguracji 2.1 o łącznej mocy 10 W. 3" subwoofer oferuje doskonałe głębokie basy, a dwa 2,5" satelity zapewniają wysokie wokale. Zadowoli również regulacja głośności, wyjście na słuchawki oraz wejście na mikrofon na podświetlanym module sterującym.
W zestawie znajduje się kabel z wtykiem 3,5 mm.
Podstawowe specyfikacje
| Całkowita moc: | 10 W |
| Zakres częstotliwości: | 200 Hz - 18 000 Hz |
| Pilot | Nie |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyjście: | 1 x wyjście słuchawkowe |
| Wejście: | 1 x wejście na mikrofon |
| Wymiary - subwoofer: | 180 x 157 x 122 mm |
| Wymiary - satelity: | 111 x 82 x 68 mm |
| Długość kabla zasilającego: | 1.5 m |
| Całkowita masa: | 1.471 kg |
| Kolor: | czarny |
| Konfiguracja: | 2.1 |















