Opis produktu Genius RGB podsvícený stojan na sluchátka GX-UH100 31250017400, 2x USB-A 2x USB-C HUB, černý
| Výška | 24.3 cm |
| Šířka | 4.5 cm |
| Głębokość | 24.3 cm |
Stojak na słuchawki Genius GX-UH100
Praktyczny stojak na zestaw słuchawkowy do gier i smartfon. Posiada hub USB z dwoma portami USB-A i dwoma portami USB-C do podłączenia dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Z pewnością ucieszy również stylowe podświetlenie RGB z 8 trybami kolorów.
Podstawowe specyfikacje:
| Złącza: | 2x USB-A, 2x USB-C |
| Podświetlenie: | RGB |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Kolor: | czarny |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Wymiary: | 255 × 163 × 143 mm |
| Waga:: | 333 g |
| OS: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |















