Opis produktu Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 44.7 cm |
| Šířka | 14.0 cm |
| Głębokość | 3.0 cm |
Genius Slimstar 126
Elegancka przewodowa klawiatura w czarnym kolorze posiada cienki profil i komfortowe delikatne nachylenie.
Dzięki temu zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort podczas codziennej pracy. Zaletą są również klawisze multimedialne do wyciszania dźwięku, otwierania e-maila itp. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows. Połączenie z komputerem jest realizowane przez port USB.Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Typ klawiszy | Chiclet |
| Układ: | CZ/SK |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1.4 m |
| Wymiar: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Waga: | 416 g |















