Opis produktu Genius Slimstar 230 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, multimediální, slim typ drátová (USB), černá
| Výška | 45.5 cm |
| Šířka | 16.0 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
Genius Slimstar 230 II
Klasyczna klawiatura przewodowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort podczas codziennej pracy. Ergonomiczne nachylenie w połączeniu z klawiszami typu chiclet umożliwia efektywne i wygodne pisanie. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows. Połączenie z komputerem jest realizowane przez port USB.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Typ klawiszy | Chiclet |
| Układ: | CZ/SK |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1.4 m |
| Wymiar: | 440 x 141.3 x 30 mm |
| Waga: | 477 g |















