Opis produktu Genius SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, Podsvícená
| Výška | 46.0 cm |
| Šířka | 15.7 cm |
| Głębokość | 2.9 cm |
Genius SlimStar 820
Klasyczna przewodowa klawiatura została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort podczas codziennej pracy. Ergonomiczne nachylenie w połączeniu z niskoprofilowymi klawiszami umożliwia efektywne i wygodne pisanie. Zaletą klawiatury jest regulowane podświetlenie oraz oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Windows Copilot. Połączenie z komputerem jest realizowane przez port USB.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Podświetlenie: | Tak - biały kolor |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wymiary: | 446,4 x 133,31 x 23,25 mm |
| Waga: | 470 g |















