Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Klawiatura posiada szereg
klawiszy multimedialnych, które można wykorzystać do łatwiejszego sterowania odtwarzaczem muzyki, mediami społecznościowymi czy
programami biurowymi. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości
1200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie. Set umożliwia
pracować na trzech urządzeniach jednocześnie. Połączenie jest realizowane bezprzewodowo przez
Bluetooth lub miniaturowy
odbiornik USB i technologię
2,4 GHz.
Specyfikacja klawiatury:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | 2.4 GHz (adapter USB), Bluetooth |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | biały |
| Zasilanie | 1× bateria AA (w zestawie) |
| Kompatybilny z: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Wymiary: | 441 x 140,8 x 30,8 mm |
| Waga: | 452 g |
Specyfikacja myszki: | Typ myszki: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | biały |
| Wymiary: | 100 x 62,8 x 39,8 mm |
| Waga: | 53 g |