Opis produktu Genius SlimStar C126 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá, nízkoprofilová
| Výška | 52.0 cm |
| Šířka | 14.0 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
Genius SlimStar C126 Copilot
Specyfikacja klawiatury
Specyfikacja myszy:
Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Ciche, niskoprofilowe klawisze zapewniają efektywne i wygodne pisanie. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows 11. Zaletą są również klawisze multimedialne do wyciszania dźwięku, regulacji głośności czy wstrzymywania odtwarzania. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości 1200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Typ klawiszy: | chiclet |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiar: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Masa: | 416 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Interfejs: | USB |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 105 x 60 x 37 mm |
| Waga: | 85 g |















