Opis produktu Genius Smart KM-200 Copilot, sada klávesnice s drátovou optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Šířka | 21.0 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
Genius Smart KM-200 CZ+SK Copilot
Specyfikacja klawiatury
Specyfikacja myszy:
Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy pokryje wszystkie twoje podstawowe potrzeby biurowe. Klawiatura posiada szereg programowalnych klawiszy funkcyjnych, które można wykorzystać do łatwiejszego sterowania odtwarzaczem muzyki, mediami społecznościowymi czy programami biurowymi, a także klawisz do wywołania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości 1000 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiar: | 449.92 x 178.56 x 25.19 mm |
| Waga: | 510.5 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1000 Dpi |
| Interfejs: | USB |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 122 x 66 x 39 mm |
| Waga: | 119.5 g |















