Opis produktu Genius Smart KM-8200 COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černo-šedá
| Výška | 52.5 cm |
| Šířka | 14.0 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
Genius Smart KM-8200 Dual Color
Specyfikacja myszy:
Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Klawiatura posiada szereg programowalnych klawiszy funkcyjnych, które można wykorzystać do łatwiejszego sterowania odtwarzaczem muzyki, mediami społecznościowymi czy programami biurowymi. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywołania AI asystenta Microsoft Copilot w systemie Windows. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości czujnika 1200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
Specyfikacja klawiatury:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | 1x 2.4 GHz (adapter USB) |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarno-szary |
| Zasilanie | 1× bateria AAA (w zestawie) |
| Kompatybilny z: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Wymiary: | 446,4 × 133,31 × 23,25 mm |
| Waga: | 422 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 97 × 55 × 35 mm |
| Waga: | 54,5 g |















