Opis produktu HP Pavilion Aero 13-bg0002nc A47MZEA#BCM Laptop, R7-8840U, 13,3", 2560x1600, 16GB, 1TB SSD, AMD int, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 8000 |
| Přesný model | R7-8840U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 13-bg0002nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 13,3 |
| Displej - velikost | 13" - 13,3" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 780M Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 211,2 |
| Šířka (mm) | 297,3 |
| Hloubka (mm) | 17,4 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: HP Pavilion Aero 13-bg0002nc
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 8840U (8 rdzeni, 16 wątków, 3.3/5.1 GHz, 16 MB cache)
Pamięć: 16 GB LPDDR5x-6400 MHz RAM (wbudowana)
Liczba slotów (łącznie / wolne): 0/0
Maksymalna wielkość: 16 GB
Dysk twardy: 1 TB dysk PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Napęd optyczny: Nie
Wyświetlacz: 33,8 cm (13,3”) wyświetlacz IPS o rozdzielczości WQXGA (2560 x 1600), z cienką ramką, powłoką antyrefleksyjną, 400 nitów i 100% sRGB
Karta graficzna: Zintegrowana AMD Radeon 780M Graphics
Urządzenie wskazujące: HP Imagepad
Podświetlana klawiatura: Tak
Klawiatura numeryczna: Nie
Kamera internetowa: HP Wide Vision 5MP IR
Czytnik linii papilarnych: Nie
Sieć: nie zawiera złącza LAN
Komunikacja bezprzewodowa:
* MediaTek Wi-Fi 6E MT7922 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 2x USB Type-C® 10Gbps szybkość sygnalizacji (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A z prędkością przesyłania sygnału 10 Gb/s
* 1x USB Type-A z prędkością przesyłania sygnału 5 Gb/s
Inne złącza:
* 1x złącze słuchawkowe/mikrofonowe
* 1x HDMI 2.1
Czytnik kart pamięci: Nie
Bateria: 3-komorowa Li-ion polimerowa (43 Wh)
Zasilanie: Zasilacz 65W USB Type-C®
Obudowa: Recyklingowane metale i tworzywa sztuczne
Kolor: Sky Blue
Wymiary: 29,73 x 21,12 x 1,74 cm
Waga: < 1 kg
Gwarancja:36 miesięcy
Aby zapewnić prawidłową kompatybilność Care Packu, skorzystaj z portalu HP
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Wszystko o procesorach AMD tutaj: https://amd.atcomp.pl
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 8840U (8 rdzeni, 16 wątków, 3.3/5.1 GHz, 16 MB cache)
Pamięć: 16 GB LPDDR5x-6400 MHz RAM (wbudowana)
Liczba slotów (łącznie / wolne): 0/0
Maksymalna wielkość: 16 GB
Dysk twardy: 1 TB dysk PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Napęd optyczny: Nie
Wyświetlacz: 33,8 cm (13,3”) wyświetlacz IPS o rozdzielczości WQXGA (2560 x 1600), z cienką ramką, powłoką antyrefleksyjną, 400 nitów i 100% sRGB
Karta graficzna: Zintegrowana AMD Radeon 780M Graphics
Urządzenie wskazujące: HP Imagepad
Podświetlana klawiatura: Tak
Klawiatura numeryczna: Nie
Kamera internetowa: HP Wide Vision 5MP IR
Czytnik linii papilarnych: Nie
Sieć: nie zawiera złącza LAN
Komunikacja bezprzewodowa:
* MediaTek Wi-Fi 6E MT7922 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 2x USB Type-C® 10Gbps szybkość sygnalizacji (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A z prędkością przesyłania sygnału 10 Gb/s
* 1x USB Type-A z prędkością przesyłania sygnału 5 Gb/s
Inne złącza:
* 1x złącze słuchawkowe/mikrofonowe
* 1x HDMI 2.1
Czytnik kart pamięci: Nie
Bateria: 3-komorowa Li-ion polimerowa (43 Wh)
Zasilanie: Zasilacz 65W USB Type-C®
Obudowa: Recyklingowane metale i tworzywa sztuczne
Kolor: Sky Blue
Wymiary: 29,73 x 21,12 x 1,74 cm
Waga: < 1 kg
Gwarancja:36 miesięcy
Aby zapewnić prawidłową kompatybilność Care Packu, skorzystaj z portalu HP
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Wszystko o procesorach AMD tutaj: https://amd.atcomp.pl



















