Opis produktu HP Series 7 Pro 727pk 8J9G2AA#ABB Monitor, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Blck-Slvr, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 540,5 x 225,2 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,5 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025030123 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Funkce Daisy Chain | Ano |
| Barva | Černá |
27" monitor HP Series 7 Pro 4K Thunderbolt 4 - 727pk
Twórz inspirujące dzieła w realistycznych kolorach. 27" monitor HP z rozdzielczością 4K i interfejsem Thunderbolt 4 pomoże ożywić twoje pomysły w pełni skalibrowanej palecie wspaniałych kolorów. Ten niesamowicie wydajny monitor pomoże ci poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami multitaskingu.
Typ ekranu: IPS Black
Podświetlenie: Podświetlenie krawędziowe
Przekątna: 68,6 cm (27")
Rozdzielczość: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozstaw pikseli [mm]: 0,15
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 60 Hz
Proporcje: 16:9
Powierzchnia ekranu: Powłoka antyrefleksyjna
Jasność [cd/m2]: 400
Kontrast: 2 000:1
Czas reakcji [ms]: 5ms GtG (z funkcją Overdrive)
Kąty widzenia (Horyzontalny/Wertykalny): 178°/178°
Liczba kolorów: Obsługa do 1,07 miliarda kolorów
Złącza:
*USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 ładowanie z 7.5 W)
*Wejście wideo USB Type-C®: 1 Thunderbolt™ 4 z USB Type-C® z prędkością sygnalizacji 40Gbps (do 100 W zasilania USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out dla Daisy chain (ładowanie 15 W)
*Dane USB Type-C®: 1 USB Type-C® 10Gbps szybkość sygnalizacji upstream (do 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® 10Gbps szybkość sygnalizacji (ładowanie 15 W)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Tak, DisplayPort™, HDMI i Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Zasilanie: 100–240 V AC 50/60 Hz, Wewnętrzne
Pobór mocy [W]: 26
Klasa efektywności energetycznej: F
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm (w tym uchwyt)
Pochylenie monitora: Regulacja wysokości/pochylenia/obrotu/rotacji
Kolor: Czarny; Srebrny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 613,4 x 354 x 74,5
Waga [kg]: 6,5 kg (z podstawą)
Zawartość opakowania: Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Karta gwarancyjna; Ulotka szybkiej konfiguracji; 1x kabel USB Type-C® na Type-A; Kabel zasilający; Raport kalibracji kolorów; Adapter montażowy VESA
Gwarancja: 36 mies.
Twórz inspirujące dzieła w realistycznych kolorach. 27" monitor HP z rozdzielczością 4K i interfejsem Thunderbolt 4 pomoże ożywić twoje pomysły w pełni skalibrowanej palecie wspaniałych kolorów. Ten niesamowicie wydajny monitor pomoże ci poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami multitaskingu.
Typ ekranu: IPS Black
Podświetlenie: Podświetlenie krawędziowe
Przekątna: 68,6 cm (27")
Rozdzielczość: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozstaw pikseli [mm]: 0,15
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 60 Hz
Proporcje: 16:9
Powierzchnia ekranu: Powłoka antyrefleksyjna
Jasność [cd/m2]: 400
Kontrast: 2 000:1
Czas reakcji [ms]: 5ms GtG (z funkcją Overdrive)
Kąty widzenia (Horyzontalny/Wertykalny): 178°/178°
Liczba kolorów: Obsługa do 1,07 miliarda kolorów
Złącza:
*USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 ładowanie z 7.5 W)
*Wejście wideo USB Type-C®: 1 Thunderbolt™ 4 z USB Type-C® z prędkością sygnalizacji 40Gbps (do 100 W zasilania USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out dla Daisy chain (ładowanie 15 W)
*Dane USB Type-C®: 1 USB Type-C® 10Gbps szybkość sygnalizacji upstream (do 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® 10Gbps szybkość sygnalizacji (ładowanie 15 W)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Tak, DisplayPort™, HDMI i Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Zasilanie: 100–240 V AC 50/60 Hz, Wewnętrzne
Pobór mocy [W]: 26
Klasa efektywności energetycznej: F
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm (w tym uchwyt)
Pochylenie monitora: Regulacja wysokości/pochylenia/obrotu/rotacji
Kolor: Czarny; Srebrny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 613,4 x 354 x 74,5
Waga [kg]: 6,5 kg (z podstawą)
Zawartość opakowania: Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Karta gwarancyjna; Ulotka szybkiej konfiguracji; 1x kabel USB Type-C® na Type-A; Kabel zasilający; Raport kalibracji kolorów; Adapter montażowy VESA
Gwarancja: 36 mies.















