Opis produktu HP Series 7 Pro 727pm 8K135AA#ABB Monitor, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Možnost kalibrace | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 225,2 x 540,5 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 7 |
| Celkový výkon [W] | 12 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025010103 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Barva | Černá |
27" monitor konferencyjny HP Series 7 Pro 4K - 727pm
27" monitor konferencyjny HP z rozdzielczością 4K i funkcjami AI pomoże ci łatwo zrobić świetne wrażenie. Inteligentne konferencje są zawsze gwarancją produktywnej i jakościowej współpracy. Dodatkowo wyświetlane na urzekającym ekranie z potężnym interfejsem Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*5ms Czas reakcji
Typ ekranu: IPS Black
Przekątna [cale]: 27
Rozdzielczość: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozstaw pikseli [mm]: 0,15
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 60
Proporcje: 16:9
Jasność [cd/m2]: 400
Kontrast: 2000:1
Czas reakcji [ms]: 5
Kolory wyświetlania: 1,07 mld.
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178/178
Głośniki: 4 x 3W
Mikrofon: Tak (dwa mikrofony z funkcją redukcji szumów DNN)
Kamera: Tak, 5 Mpx HDR
Złącza:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x wyjście DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® z prędkością przesyłania 10 Gb/s (USB Power Delivery do 15 W); 1x USB Type-C® z prędkością przesyłania 10 Gbit/s (moc ładowania 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 z interfejsem USB Type-C® z prędkością przesyłania 40 Gbit/s (USB Power Delivery o mocy do 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x wyjściowy port Thunderbolt™ do połączeń łańcuchowych (moc ładowania 15 W)
*5x USB Type-A z prędkością transferu 10 Gbit/s (1x ładowanie 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Tak, DisplayPort™, HDMI i Thunderbolt
Zasilanie: Wewnętrzne, 100–240 V AC 50/60 Hz
Pobór mocy [W]: 26
Tryb Stand By [W]: 0,5
Montaż na ścianie: 100 x 100mm
Pochylenie monitora: Wysokość 150mm, Pochylenie -5 do +20°, Obrót +45°, Punkt obrotu +-90°
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Waga [kg]: 7
Zawartość opakowania: Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Karta gwarancyjna; Kabel zasilający; Ulotka szybkiej konfiguracji; 1x kabel USB Type-C® na Type-A; Raport kalibracji kolorów; Adapter montażowy VESA
Gwarancja: 3 lata
27" monitor konferencyjny HP z rozdzielczością 4K i funkcjami AI pomoże ci łatwo zrobić świetne wrażenie. Inteligentne konferencje są zawsze gwarancją produktywnej i jakościowej współpracy. Dodatkowo wyświetlane na urzekającym ekranie z potężnym interfejsem Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*5ms Czas reakcji
Typ ekranu: IPS Black
Przekątna [cale]: 27
Rozdzielczość: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozstaw pikseli [mm]: 0,15
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 60
Proporcje: 16:9
Jasność [cd/m2]: 400
Kontrast: 2000:1
Czas reakcji [ms]: 5
Kolory wyświetlania: 1,07 mld.
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178/178
Głośniki: 4 x 3W
Mikrofon: Tak (dwa mikrofony z funkcją redukcji szumów DNN)
Kamera: Tak, 5 Mpx HDR
Złącza:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x wyjście DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® z prędkością przesyłania 10 Gb/s (USB Power Delivery do 15 W); 1x USB Type-C® z prędkością przesyłania 10 Gbit/s (moc ładowania 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 z interfejsem USB Type-C® z prędkością przesyłania 40 Gbit/s (USB Power Delivery o mocy do 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x wyjściowy port Thunderbolt™ do połączeń łańcuchowych (moc ładowania 15 W)
*5x USB Type-A z prędkością transferu 10 Gbit/s (1x ładowanie 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Tak, DisplayPort™, HDMI i Thunderbolt
Zasilanie: Wewnętrzne, 100–240 V AC 50/60 Hz
Pobór mocy [W]: 26
Tryb Stand By [W]: 0,5
Montaż na ścianie: 100 x 100mm
Pochylenie monitora: Wysokość 150mm, Pochylenie -5 do +20°, Obrót +45°, Punkt obrotu +-90°
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Waga [kg]: 7
Zawartość opakowania: Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Karta gwarancyjna; Kabel zasilający; Ulotka szybkiej konfiguracji; 1x kabel USB Type-C® na Type-A; Raport kalibracji kolorów; Adapter montażowy VESA
Gwarancja: 3 lata















