Opis produktu HP Victus 15-fa1037nc A85YBEA#BCM Laptop, i5-13500H, 15,6", FHD, 16GB, 1TB SSD, RTX 4060, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-13500H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,6 |
| Počet jader | 12 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 200 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 15-fa1037nc |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,29 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 255 |
| Šířka (mm) | 357,9 |
| Hloubka (mm) | 23,5 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,7 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 70 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: HP Victus 15-fa1037nc
Na laptopie HP Victus uruchomisz nawet najbardziej wymagające gry.
Design notebooka jest równie imponujący jak jego sprzęt, z wieloma kolorowymi wariantami.
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-13500H (12 rdzeni - 4P + 8E, 16 wątków, P-core 2,6/4,7 GHz, E-core 1,9/3,5 GHz, 18 MB cache)
Chipset: Zintegrowany system SoC Intel
Pamięć: 16GB pamięci DDR4-3200 MHz RAM (2x 8 GB)
Liczba slotów ogółem/wolnych: 2/0
Dysk twardy: 1 TB dysk PCIe® Gen 4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Napęd optyczny: Bez napędu optycznego
Wyświetlacz: 39,6 cm (15,6“) 144Hz wyświetlacz IPS z rozdzielczością FHD (1 920 x 1 080), czas reakcji 9 ms, cienka ramka, powłoka antyrefleksyjna, 250 nitów i 45% NTSC
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB dedykowanej pamięci GDDR6)
Audio: Dźwięk od B&O; Dwa głośniki; HP Audio Boost
Urządzenie wskazujące: HP Imagepad
Podświetlana klawiatura: Tak
Klawiatura numeryczna: Tak
Kamera internetowa: Kamera 720p HP Wide Vision HD
Czytnik linii papilarnych: Nie
Sieć: Zintegrowana karta sieciowa 10/100/1000 GbE LAN
Komunikacja bezprzewodowa:
* MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2x2)
* Bluetooth® 5.3 (obsługa gigabitowych prędkości transmisji)
USB:
*1x SuperSpeed USB Type-C® z prędkością transmisji sygnału 5 Gb/s (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
*2x SuperSpeed USB Type-A z prędkością przesyłania sygnału 10 Gb/s (1x ładowanie)
Inne złącza:
*1× złącze combo słuchawek/mikrofonu
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Czytnik kart pamięci: tak
Bateria: 4-komorowa Li-ion polimerowa (70 Wh)
Zasilanie: 200 W zasilacz AC
Kolor: Mica Silver
Wymiary: 35,79 x 25,5 x 2,35 cm
Waga: 2,29 kg
Gwarancja: 2 lata w centrum serwisowym
Aby zapewnić prawidłową kompatybilność Care Packu, skorzystaj z portalu HP
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Na laptopie HP Victus uruchomisz nawet najbardziej wymagające gry.
Design notebooka jest równie imponujący jak jego sprzęt, z wieloma kolorowymi wariantami.
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-13500H (12 rdzeni - 4P + 8E, 16 wątków, P-core 2,6/4,7 GHz, E-core 1,9/3,5 GHz, 18 MB cache)
Chipset: Zintegrowany system SoC Intel
Pamięć: 16GB pamięci DDR4-3200 MHz RAM (2x 8 GB)
Liczba slotów ogółem/wolnych: 2/0
Dysk twardy: 1 TB dysk PCIe® Gen 4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Napęd optyczny: Bez napędu optycznego
Wyświetlacz: 39,6 cm (15,6“) 144Hz wyświetlacz IPS z rozdzielczością FHD (1 920 x 1 080), czas reakcji 9 ms, cienka ramka, powłoka antyrefleksyjna, 250 nitów i 45% NTSC
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB dedykowanej pamięci GDDR6)
Audio: Dźwięk od B&O; Dwa głośniki; HP Audio Boost
Urządzenie wskazujące: HP Imagepad
Podświetlana klawiatura: Tak
Klawiatura numeryczna: Tak
Kamera internetowa: Kamera 720p HP Wide Vision HD
Czytnik linii papilarnych: Nie
Sieć: Zintegrowana karta sieciowa 10/100/1000 GbE LAN
Komunikacja bezprzewodowa:
* MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2x2)
* Bluetooth® 5.3 (obsługa gigabitowych prędkości transmisji)
USB:
*1x SuperSpeed USB Type-C® z prędkością transmisji sygnału 5 Gb/s (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
*2x SuperSpeed USB Type-A z prędkością przesyłania sygnału 10 Gb/s (1x ładowanie)
Inne złącza:
*1× złącze combo słuchawek/mikrofonu
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Czytnik kart pamięci: tak
Bateria: 4-komorowa Li-ion polimerowa (70 Wh)
Zasilanie: 200 W zasilacz AC
Kolor: Mica Silver
Wymiary: 35,79 x 25,5 x 2,35 cm
Waga: 2,29 kg
Gwarancja: 2 lata w centrum serwisowym
Aby zapewnić prawidłową kompatybilność Care Packu, skorzystaj z portalu HP
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ















