Opis produktu Marvo H8326, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá
| Výška | 19.0 cm |
| Šířka | 10.7 cm |
| Głębokość | 23.0 cm |

Marvo H8326 słuchawki z mikrofonem
Zanurz się w świecie muzyki i gamingu z Marvo H8326. Początkujący gracz czy zaawansowany skiller? A może lubicie tylko muzykę? Dla wszystkich potrzeb są tu nowe słuchawki H8326. Oczywiście jest podświetlenie, które znajduje się bezpośrednio na nausznikach i tworzy stylowy efekt wizualny. Jeśli jesteście graczami, na pewno ucieszy was wielokierunkowy mikrofon, który wychwyci każde wasze słowo (nawet te złe). Dodatkowo możesz dostosować mikrofon do swoich potrzeb i wygiąć go tak, jak ci pasuje. Pałąk słuchawek doskonale dopasowuje się do twojej głowy i nawet po dłuższym użytkowaniu nie będzie nigdzie uciskać.

Żadnych ograniczeń - tylko przestrzeń
Podłączenie słuchawek nigdy nie było prostsze, wystarczy podłączyć kabel USB i 3.5 mm jack do twojego komputera i możesz zacząć grać. Długość kabla wynosi 1.8 m, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca wokół ciebie. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC i innymi urządzeniami, które obsługują wejście USB i 3.5 mm jack.
Specyfikacja:
| Dźwięk: | Stereo |
| Zakres częstotliwości: | 20 - 20.000 Hz |
| Średnica głośnika: | 40 mm |
| Impedancja: | 16 ? |
| Czułość głośnika: | 89 dB |
| Materiał nausznika: | Skóra PU |
| Materiał przetwornika: | Magnes neodymowy |
| Typ mikrofonu: | Wielokierunkowy |
| Rozmiar mikrofonu: | 6*2.7 mm |
| Czułość mikrofonu: | -42 dB |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj podświetlenia: | RGB Rainbow |
| Zasilanie: | USB |
| Połączenie: | 2x 3.5 mm jack |
| Długość kabla zasilającego: | 1.8 m |
| Kompatybilny z: | Windows 7 i nowsze |
| Wymiary: | XX x XX x XX mm |
| Waga: | 262 g |
| Kolor: | czarny |















