Opis produktu Marvo Hecate 61B, klávesnice US, herní, mechanická typ drátová (USB), černá, RGB, modré spínače
| Výška | 34.2 cm |
| Šířka | 5.1 cm |
| Głębokość | 15.4 cm |
Mechaniczna klawiatura do gier Marvo Hecate 61B

Czy może być mniejsza - lepsza?
I firma Marvo idzie z duchem czasu, dlatego wprowadziła tę zmniejszoną piękność. Ta klawiatura do gier ma 60% TKL design bez części numerycznej. Pytacie dlaczego? Zarówno gaming, jak i wymagania graczy stają się coraz bardziej wymagające każdego dnia, niektórym nie odpowiada rozmiar klawiatury, inni nie potrzebują części numerycznej. Ten model zadowoli zarówno wymagających graczy, jak i okazjonalnych gamerów. Swoim kompaktowym rozmiarem ucieszy wszystkich tych, którzy lubią grać u swoich przyjaciół lub używają klawiatury na więcej urządzeniach. Brak części numerycznej zastępuje przycisk FN, który przy odpowiedniej kombinacji zastąpi wszystkie brakujące klawisze.

Anti-Ghosting na wszystko?Bez tej funkcji trudno mi sobie wyobrazić dzisiejsze granie. Nie istnieje chyba gra, która podczas grania nie wymagałaby jednoczesnego naciskania kilku klawiszy. Z perspektywy gracza pamiętam, że nie było nic gorszego, niż nacisnąć więcej klawiszy i mieć nadzieję, co się stanie. Na tej klawiaturze Anti-Ghosting działa absolutnie perfekcyjnie i po godzinach grania nie było z tym żadnego problemu. Wysoka jakość wykonania i długa żywotność mechanicznych klawiszy zapewnią, że Marvo Hecate 61B będzie Twoim towarzyszem na długie lata grania.
Kolory, kolory i tylko koloryJeśli pytacie, ile kolorowych podświetleń ma ta klawiatura - chyba wszystkie! Podświetlenie klawiatury RGB nie zna granic w swoich efektach i można je dostosować do własnych potrzeb. Za pomocą kombinacji klawiszy FN i odpowiedniego przycisku można zmienić zarówno przepływ podświetlenia, jak i prędkość oraz kombinacje kolorów. Po pobraniu specjalnego oprogramowania od Marva otwierają się przed Tobą nieograniczone możliwości konfiguracji i to tylko od Ciebie zależy, jaki styl wybierzesz.
60% rozmiar, ta sama jakość!
Brak klawiatury numerycznej w Marvo Hecate 61B z pewnością nie jest jej minusem, wręcz przeciwnie. Kompaktowość mówi sama za siebie, a odłączany kabel USB C to tylko bonus. Po chwili grania nie będzie Ci w ogóle brakować części numerycznej, a przy użyciu przycisku FN można łatwo zastąpić wszystkie te funkcje. Układ klawiszy pozostał dokładnie taki sam, tylko pomiędzy przyciskiem LCTRL a WIN znajdziesz klawisz FN.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | mechaniczna 60% |
| Typ przełączników: | niebieskie |
| Głębokość naciśnięcia: | 3.8 ± 0.3 mm |
| Typ připojení: | USB-A, USB-C |
| Počet kláves: | 61 |
| Layout: | US |
| Anti-ghosting: | 100% |
| Vlastní MACRO: | Ano |
| Podsvícení: | Ano |
| Druh podsvícení: | RGB |
| Životnost kláves: | ? 50 mln. naciśnięcie |
| Długość kabla: | 1.6 m (odłączany) |
| Kompatybilny z: | Win 7 / Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Oprogramowanie: | Tak |
| Wymiary: | 305 x 120 x 38 mm |
| Waga: | 530 g |















