| Kolor | Biały |
| Pakowanie | 1 000 gramów |
| Typ materiału | PLA |
| Średnica struny | 2,85 mm |
| Temperatura robocza | 210 - 235°C |
| Żarnik typu | Z kołowrotkiem (pełna wersja) |
Verbatim PLA Filament 2.85mm 1kg - Biały
PLA to łatwy do druku filament wykonany z odnawialnych surowców roślinnych. Verbatim PLA jest wytwarzany według specjalnej receptury z wysokimi standardami kontroli jakości. Jest bezwonny i ma dobrą obróbkę po druku, co czyni go doskonałym materiałem uniwersalnym do szerokiego zakresu zastosowań, w tym modelowania koncepcyjnego i edukacji.
Funkcje
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
| Dokładność średnicy | 2.85 ± 0.05 mm |
| Temperatura procesu | 200-220 °C |
| Waga netto materiału | 1.00 kg |
| Materiał brutto | 1.50 kg |
| Długość filamentu | 126 m |
| Temperatura topnienia | 168 °C |
| Gęstość | 1.24 g/cm3 |
| Temperatura zeszklenia | 58 °C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 63 MPa |
| Wydłużenie przy rozciąganiu | 4 % |
| Wskaźnik płynięcia (190 °C, 21.2N) | 3.0 g/(10 minut) |
| Wskaźnik płynięcia (210 °C, 21.2N) | 8.1 g/(10 minut) |
| WYMIARY SZPULI | |
| Średnica szpuli | 200 mm |
| Głębokość szpuli | 72 mm |
| Średnica piasty | 102 mm |
| Średnica otworu piasty | 51 mm |
| ZALECANE USTAWIENIA DRUKARKI | |
| Temperatura ekstruzji | 210±10 °C |
| Temperatura stołu | 60 °C |
| Prędkość druku | 30 mm/s |
.