Chroń dokumenty
Kompleksowe zabezpieczenie zapewnia pełne bezpieczeństwo dokumentów, urządzeń i sieci. Funkcje zabezpieczeń obejmują TLS1.3, weryfikacja systemu przy uruchomieniu i drukowanie zabezpieczone kodem PIN.
Intuicyjne środowisko użytkownika
Łatwe wykonywanie zadań drukowania i skanowania za pomocą przycisków szybkiego wyboru. Przeciągane ikony pomagają dostosować ekran wyświetlacza i umożliwiają płynne wykonywanie codziennych zadań.
Zwiększona produktywność
Oszczędzaj cenny czas dzięki prędkościom druku do 40 str./min, prędkości skanowania do 100 obr./min i czas nagrzewania 14 sekund. Zarządzaj swoją drukarką za pomocą aplikacji Universal Print od firmy Microsoft.
Współpracuj w chmurze
Wykorzystaj możliwości chmury dzięki zintegrowanemu połączeniu z usługami przechowywania w chmurze, takimi jak Dysk Google, Dropbox i OneDrive.
Oszczędność miejsca
Dzięki kompaktowemu designowi urządzenie można łatwo umieścić na biurkach lub ladach, maksymalizując tym samym przestrzeń w biurze.
Mobilny druk
Drukuj wygodnie dokumenty ze swojego smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Canon PRINT Business lub technologii AirPrint (iOS) czy Mopria (Android).

| Ogólne specyfikacje | |
|---|---|
| Typ urządzenia | Czarno-białe laserowe urządzenie wielofunkcyjne |
| Dostępne funkcje | Drukowanie, kopiowanie i skanowanie |
| Specyfikacje druku | |
| Prędkość druku | Jednostronnie: do 36 str./min (A4), do 58,8 str./min (A5 – na szerokość) Dwustronnie: do 30,2 obr./min (A4) |
| Metoda druku | Czarno-biały druk laserowy |
| Rozdzielczość druku | Do 1 200 × 1 200 dpi |
| Czas nagrzewania | Około 14 sekund lub mniej od włączenia |
| Czas wydruku pierwszej strony | Około 5,0 s lub mniej |
| Języki drukarki | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe PostScript3 |
| Czcionki | 45 czcionek PCL 136 czcionek postscriptowych |
| Marginesy druku | 5 mm z góry, z dołu, z lewej i z prawej 10 mm z góry, z dołu, z lewej i z prawej (koperty) |
| Tryb oszczędzania tonera | Tak |
| Zaawansowane funkcje drukowania | Szyfrowany bezpieczny druk Bezpieczny druk Drukowanie z urządzenia USB (JPEG/TIFF/PDF) Drukowanie z chmury (Dropbox, Dysk Google, OneDrive) (PDF/JPEG) Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, aplikacja Canon PRINT Business Android: certyfikacja dla technologii Mopria, aplikacja Canon PRINT Business, wtyczka Canon Print Service |
| Specyfikacje kopiowania | |
| Prędkość kopiowania | Jednostronnie (A4): do 36 str./min Dwustronnie (A4): do 30,2 obr./min |
| Czas wydruku pierwszej kopii | Około 6,1 sekunda lub mniej |
| Rozdzielczość kopiowania | Do 600 × 600 dpi |
| Tryby kopiowania | Tekst, tekst/zdjęcie (domyślnie), tekst/zdjęcia (wysoka jakość), fotografie |
| Kopiowanie dwustronne | Dwustronne na dwustronne (automatyczne) |
| Wielokrotne kopie | Do 999 kopii |
| Zmniejszenie/powiększenie | 25% do 400% w krokach co 1% |
| Dodatkowe funkcje | Usuwanie ramki, kompletowanie, 2 na 1, 4 na 1, kopiowanie dowodu tożsamości |
| Specyfikacja skanowania | |
| Standardowy typ | Kolorowy |
| Rozdzielczość skanowania | Optyczna: do 600 × 600 dpi Rozszerzona: do 9 600 × 9 600 dp |
| Prędkość skanowania | Jednostronnie czarno-białe: 50 obr./min (300 × 300 dpi) Jednostronnie kolorowo: 40 str./min (300 × 300 dpi) Dwustronnie czarno-białe: 100 str./min (300 × 300 dpi) Dwustronnie kolorowo: 80 str./min (300 × 300 dpi) Jednostronnie czarno-białe: 40 obr./min (300 × 600 dpi) Jednostronnie kolorowo: 20 obr./min (300 × 600 dpi) Dwustronnie czarno-białe: 80 obr./min (300 × 600 dpi) Dwustronnie kolorowo: 40 str./min (300 × 600 dpi |
| Głębia kolorów skanowania | 24 bity / 24 bity (wejście/wyjście) |
| Skala szarości | 256 poziomów |
| Kompatybilność | TWAIN, WIA, ICA |
| Maksymalna szerokość skanowania | 216 mm |
| Skanowanie do e-maila | TIFF / JPEG / PDF / skompresowany format PDF/ przeszukiwalny format PDF |
| Skanowanie do komputera | TIFF / JPEG / PDF / skompresowany format PDF/ przeszukiwalny format PDF |
| Skanowanie do urządzenia pamięci USB | TIFF / JPEG / PDF / skompresowany format PDF/ przeszukiwalny format PDF |
| Skanowanie na FTP | TIFF / JPEG / PDF / skompresowany format PDF/ przeszukiwalny format PDF |
| Skanowanie do chmury | TIFF/JPEG/PDF/PNG |
| iFAX | ITU-T.37 |
| Praca z mediami | |
| Typ skanera | Szkło skanera, dwustronny automatyczny podajnik dokumentów (jednoprzebiegowy) |
| Wejście papieru (standardowo) | Podajnik na 250 arkuszy Podajnik wielofunkcyjny z pojemnością 100 arkuszy Automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy |
| Wejście papieru (opcjonalnie) | Podajnik na 550 arkuszy |
| Maksymalna pojemność wejściowa papieru | 900 arkuszy |
| Wyjście papieru | 150 arkuszy |
| Typy mediów | Papier zwykły, papier z recyklingu, papier gruby, papier cienki, etykieta, pocztówka, koperta |
| Rozmiary mediów | Podajnik (standardowy i opcjonalny): A4, A5, A5 (w poziomie), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, rozmiary niestandardowe: minimalnie 105 × 148 mm do maksymalnie 216,0 × 355,6 mm. Wielofunkcyjny podajnik: A4, A5, A5 (w poziomie), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, karta katalogowa, koperta (COM10, Monarch, C5, DL), rozmiary niestandardowe: minimalnie 76,2 × 127 mm do maksymalnie 216,0 × 355,6 mm. Automatyczny podajnik dokumentów (ADF): A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, rozmiary niestandardowe: minimalnie 105 × 128 mm do maksymalnie 215,9 × 355,6 mm |
| Gramatury mediów | Podajnik (standardowy i opcjonalny): 60 do 120 g/m2 Podajnik wielofunkcyjny: 60 do 199 g/m2 Automatyczny podajnik dokumentów: 60 do 120 g/m2 |
| Druk dwustronny | A4, Legal, Letter, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLGL, Foolscap Rozmiar niestandardowy: minimalnie 210 × 279,4 mm do maksymalnie 216,0 × 355,6 mm 60 do 120 g/m2 |
| Interfejs i oprogramowanie | |
| Typ interfejsu | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, bezprzewodowe bezpośrednie połączenie |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 Mac OS X wersja 10.13 i wyższe Linux |
| Protokół sieciowy | Drukowanie: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Skanowanie: Skanowanie sterowane z urządzenia: plik: FTP (TCP/IP), SMB3.0 (TCP/IP) E-mail/I-Fax: SMTP (wysyłanie), POP3 (odbiór) Skanowanie sterowane z komputera: TCP/IP Zarządzanie: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4, IPv6) Zabezpieczenia: TLS1.3, IPSec, Filtrowanie adresów IP, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Zabezpieczenia (połączenie bezprzewodowe): Tryb infrastruktury: WEP (64/128 bitów), WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES) Tryb punktu dostępowego: WPA2-PSK (AES) |
| Oprogramowanie i zarządzanie drukarką | Narzędzie MF Scan Utility, Zdalny interfejs użytkownika (RUI), Zarządzanie ID działu, Narzędzie Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: oprogramowanie serwerowe do scentralizowanego zarządzania grupą urządzeń eMaintenance: Wbudowany RDS umożliwia świadczenie zdalnych usług eMaintenance, takie jak sprawdzanie stanu liczników, automatyczne zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i zdalna diagnostyka Biblioteka aplikacji |
| Ogólne właściwości | |
| Zalecana miesięczna objętość druku | 750 do 4 000 stron miesięcznie |
| Wykorzystanie robocze | Maksymalnie 80 000 stron miesięcznie |
| Prędkość procesora | 1 200 MHz |
| Pamięć | 1 GB |
| Pamięć masowa | 4GB eMMC |
| Panel sterowania | Kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 12,7 cm |
| Wymiary z przegrodami (S × G × W) | 420 mm × 460 mm × 375 mm |
| Przestrzeń do instalacji (S × G × W) | 689 mm × 1 081 mm × 824 mm |
| Waga | Około 16,3 kg |
| Środowisko pracy | Temperatura: 10 do 30 °C Wilgotność: 20 do 80 % RH (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 220–240 V (±10 %), 50/60 Hz (±2 Hz) |
| Zużycie energii | Maksymalnie: około 1 280 W Podczas drukowania: około 480 W Tryb gotowości: około 8 W Tryb uśpienia: około 0,9 W |
| Poziomy hałasu | Ciśnienie akustyczne: Podczas pracy: drukowanie jednostronne 53 dB / drukowanie dwustronne 52 dB Tryb gotowości: bezgłośne Hałas: Podczas pracy: drukowanie dwustronne 68 dB / drukowanie jednostronne 66 dB Tryb gotowości: bezgłośne |
| Materiały eksploatacyjne | |
| Kasety | Kaseta 070 (3 000 stron) Kaseta 070H (10 200 stron) |
| Akcesoria i opcje | |
| Elementy | Jednostka podajnika papieru AH1 (zasobnik na 550 arkuszy) |
.