Wielofunkcyjne kolorowe urządzenia formatu A4 do płynnego i szybkiego drukowania, zaprojektowane z myślą o łatwym użytkowaniu w mniejszych przestrzeniach roboczych.
Twórz wysokiej jakości wydruki dzięki tonerom o szerokiej gamie kolorów i osiągaj jasne, żywe wydruki z doskonałym odwzorowaniem jasnych i ciemnych tonów.
Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika łatwo wykonuj szereg zadań związanych z drukowaniem i skanowaniem.
Szybko dotrzesz do odpowiednich części podręcznika online za pomocą kodu QR. Zaoszczędź czas dzięki funkcji Master set up, która automatycznie pobiera i instaluje oprogramowanie.Nawigator ustawień zabezpieczeń zaleci odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed wyciekami danych i zagrożeniami cybernetycznymi.
Wspieraj swoje zrównoważone działania, korzystając z urządzeń, które używają recyklingowanego plastiku i kartonowych opakowań na wkłady tonerowe.
Zwiększ współpracę i produktywność dzięki szybkiemu drukowaniu i skanowaniu. Skanuj bez problemów również dokumenty małego formatu, takie jak czeki lub paragony.
| GŁÓWNA JEDNOSTKA | |
|---|---|
| Typ urządzenia | Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne |
| Dostępne funkcje | Drukowanie, Kopiowanie, Skanowanie, Faks |
| DRUKARKA | |
| Prędkość druku | Jednostronnie: do 33 str./min (A4), do 60 str./min (A5 na szerokość); Dwustronnie: do 29.5 rys./min (A4) |
| Metoda druku | Kolorowy druk laserowy |
| Rozdzielczość druku | Do 1200 x 1200 dpi |
| Czas nagrzewania | Około 14 s lub mniej po włączeniu |
| Języki drukarki | MF752Cdw II: UFRII, PCL 5c2, PCL6; MF754Cdw II: UFRII, PCL 5c2, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Czcionki | MF752Cdw II: 45 czcionek PCL; MF754Cdw II: 45 czcionek PCL, 136 czcionek PostScript |
| Marginesy druku | 5 mm góra/dół/lewo/prawo; 10 mm (koperty) |
| Tryb oszczędzania tonera | Tak |
| Zaawansowane funkcje | Secure Print, Szyfrowany Secure Print, Druk z USB (JPEG/TIFF/PDF), Druk z chmury (Dropbox, Google Drive, OneDrive), Microsoft Universal Print, iOS AirPrint, aplikacja Canon PRINT, Android Mopria, Canon Print Service Plug-in, IPP Everywhere |
| KOPIARKA | |
| Szybkość kopiowania | Jednostronnie (A4): do 33 str./min; Dwustronnie (A4): do 29 obrazów./min |
| Pierwsza kopia (FCOT) | ADF (A4): Kolor około 8,8 s / Mono ok. 7,6 s; Platen (A4): Kolorowo ok. 9,4 s / Mono ok. 8,3 s |
| Rozdzielczość kopii | Do 600 x 600 dpi |
| Tryby kopiowania | Tekst/Fotografia/Mapa (domyślnie), Drukowany obraz, Text |
| Dwustronne kopiowanie | Automatyczne (2›2) |
| Wielokrotna kopia | Do 999 kopii |
| Powiększenie/Pomniejszenie | 25–400 % (co 1 %) |
| Dodatkowe funkcje | Ustawione proporcje, Gęstość, Typ oryginału, Dwustronny oryginał, Sortowanie, N na 1, Ostrość, Usuwanie krawędzi, Kopia ID, Kopia paszportu, Tryb kolorów, Zarezerwowana kopia |
| SKANER | |
| Typ | Kolorowy |
| Rozdzielczość | Optyczna do 600 x 600 dpi; Rozszerzona do 9600 x 9600 dpi |
| Szybkość skanowania | 50 ipm mono / 40 ipm kolor (300x300 dpi); 100 ipm mono / 80 ipm kolor (dwustronnie 300x300 dpi); 40 ipm mono / 20 ipm kolor (300x600 dpi); 80 ipm mono / 40 ipm kolor (dwustronnie 300x600 dpi) |
| Głębia kolorów | 24 bity (wejście/wyjście) |
| Skala szarości | 256 poziomów |
| Kompatybilność | TWAIN, WIA, ICA |
| Maks. szerokość skanowania | 216 mm |
| Skanowanie do | E-mail, PC, USB, FTP, Chmura (TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF/PDF/A-1b, PNG) |
| iFAX | MF754Cdw II: ITU-T.37 |
| FAX (MF754Cdw II) | |
| Szybkość modemu | 33.6 kbps (ok. 3 s/strona) |
| Tryby odbioru | Tylko faks, Faks/Tel Auto, Odpowiedź, Ręczny |
| Rozdzielczość faksu | Standard: 200x100 dpi; Fine: 200x200 dpi; Super Fine: 200x400 dpi; Ultra Fine: 400x400 dpi |
| Pamięć faksu | Do 512 stron |
| Szybkie wybieranie | Do 281 |
| Grupowe wybieranie | Maks. 299 |
| Masowa wysyłka | Maks. 310 |
| Kopia zapasowa pamięci | Trwała (flash) |
| Dwustronny faks | Wysyłanie i odbiór |
| Dodatkowe funkcje | Identyfikacja nadawcy (TTI), Bezpośrednie wysyłanie, Podgląd, Raport TX |
| PRZETWARZANIE MEDIÓW | |
| Typ skanera | Szkło, dwustronny ADF (jednoprzebiegowy) |
| Wejście papieru (standard) | 250 + 50 + 50 arkuszy |
| Wejście papieru (opcjonalnie) | 550 arkuszy |
| Max. pojemność wejściowa | 850 arkuszy |
| Wydruk papieru | 150 arkuszy |
| Rodzaje nośników | Zwykły, Recyklingowy, Gruby, Cienki, Kolorowy, Powlekany, Dziurkowany, Etykiety, Kartki pocztowe, Koperty |
| Rozmiary nośników | Kaseta, Podajnik, ADF – A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, inne (zobacz oryginał) |
| Gramatura | Kaseta: 60–163 g/m2 (do 200 g/m2 powlekany); Wielofunkcyjny: 60–176 g/m2 (do 200 g/m2 powlekany); ADF: 50–105 g/m2 |
| Druk dwustronny | Automatyczny (A4, A5, B5, Legal, Letter itp., 60–200 g/m2) |
| INTERFEJS I OPROGRAMOWANIE | |
| Interfejs | USB 2.0, Ethernet 10/100/1000, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Windows 11/10/Server 2025/2022/2019/2016, MacOS 10.15+, Linux |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, LPD, IPP, SMB, SMTP/POP3, SNMP, TLS1.3, IPSec, IEEE802.1X, WPA2/WPA3 |
| Oprogramowanie | MF Scan Utility, RUI, ID Management, Toner Status Tool, iW EMC, eMaintenance, Biblioteka aplikacji |
| OGÓLNE | |
| Procesor | 1200 MHz |
| Pamięć | 1 GB |
| Pamięć masowa | 4 GB |
| Panel sterowania | 12,7 cm kolorowy dotykowy LCD |
| Wymiary (SxGxW) | 425 x 461 x 430 mm |
| Przestrzeń instalacyjna | 625 x 1117 x 990 mm |
| Waga | MF752Cdw II: ok. 23,3 kg; MF754Cdw II: ok. 23,6 kg |
| Środowisko | Temperatura 10–30 oC, Wilgotność 20–80 % RH |
| Źródło zasilania | 220–240 V, 50/60 Hz |
| Zużycie energii | Max. 1380 W; Aktywny druk 700 W; Tryb gotowości 24 W; Tryb uśpienia 1 W; TEC 0,30 kWh/tydzień |
| Poziom hałasu | Druk: 50–51 dB; Tryb gotowości: 29 dB |
| MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE | |
| Kartridż 069 Czarny | 2100 stron |
| Kartridż 069H Czarny | 7600 stron |
| Kartridż 069 Cyan | 1900 stron |
| Kartridż 069H Cyan | 5500 stron |
| Kartridż 069 Magenta | 1900 stron |
| Kartridż 069H Magenta | 5500 stron |
| Kartridż 069 Żółty | 1900 stron |
| Kartridż 069H Żółty | 5500 stron |
| AKCESORIA | |
| Opcjonalne podajniki | PF-K1 (550 arkuszy) |
| Zestaw telefoniczny | TEL 6 (słuchawka z długim kablem) |