Zaawansowana wielofunkcyjna drukarka z serii PIXMA TS8750 jest na tyle przyjazna dla użytkownika, że może być używana przez całą rodzinę. Dzięki systemowi sześciu oddzielnych tuszy wyróżnia się przy drukowaniu dokumentów i fotografii z żywymi kolorami.
Łatwość użytkowania dzięki prostszemu menu
Dzięki dużemu, odchylanemu ekranowi o przekątnej 4,3 cala i prostemu, konfigurowalnemu interfejsowi dotykowemu Switch UI, który ułatwia dostęp do funkcji i ustawień, korzystanie z drukarki serii PIXMA TS8750 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Łatwe drukowanie bez potrzeby korzystania z komputera
Drukuj zdjęcia i dokumenty bezprzewodowo z urządzenia mobilnego za pomocą aktualizacji aplikacji Canon PRINT. Szybko skonfiguruj połączenie z siecią Wi-Fi za pomocą informacji, które już masz na urządzeniu (tylko dla systemu iOS), lub połącz się bezpośrednio, skanując kod QR za pomocą smartfonów z systemami Android i iOS.
Szybkie i wysokiej jakości wydruki do pracy i zabawy
Dzięki systemowi sześciu oddzielnych tuszy szybko wydrukujesz ostre dokumenty (15 obr./min czarno-białe, 10 obr./min w kolorze) i wspaniałe zdjęcia w żywych kolorach (bezramkowe zdjęcia 4 × 6" w 13 sekund).
Zaprojektowane dla Twojego stylu życia
Maksymalizuj swoją przestrzeń dzięki dyskretnemu i kompaktowemu, najwyższej jakości designowi drukarek z serii PIXMA TS8750, które pasują do wnętrza każdego domu. Dostępne w kolorze białym i czarnym.
Więcej sposobów na bycie produktywnym
Drukuj na różnych typach mediów dzięki dwóm sposobom podawania papieru, twórz nadruki na płytach kompaktowych za pomocą wielofunkcyjnego podajnika i oszczędzaj pieniądze dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.

| OGÓLNE SPECYFIKACJE | |
|---|---|
| Funkcje | Wi-Fi, drukowanie, kopiowanie, skanowanie, połączenie z chmurą |
| SPECYFIKACJE DRUKARKI | |
| Rozdzielczość druku | Do 4 800 × 1 200 dpi |
| Technologia druku | 6 oddzielnych pojemników z tuszem (PGBK, BK, C, M, Y, GY) 6 oddzielnych pojemników z tuszem (PGBK, BK, C, M, Y, GY) Tusze systemu ChromaLife100 |
| Szybkość druku czarno-białego | Około 15,0 obr./min |
| Prędkość druku w kolorze | Około 10,0 rys./min |
| Szybkość drukowania zdjęć | Druk bez marginesów 10 × 15 cm: ok. 13 sekund |
| Druk bez marginesów | A4, B5, LTR, 4" × 6", 5" × 7", 8" × 10", pocztówka (91 × 55 mm) kwadratowa (89 × 89 mm), kwadratowy (127 × 127 mm) |
| Druk dwustronny | Automatyczny druk dwustronny (A4, A5, B5, LTR – zwykły papier) |
| Druk na dyskach | Tak |
| KASETY I WYDAJNOŚĆ | |
| Standardowe kasety z tuszem | 6 oddzielnych pojemników z tuszem PGI-530PGBK (czarny pigmentowy) CLI-531BK (czarny) CLI-531C (błękitny) CLI-531M (purpurowy) CLI-531Y (żółty) CLI-531GY (szary) |
| Wydajność kasety (zwykły papier) | Kolorowy druk dokumentów formatu A4 Czarny pigmentowy: 400 stron Błękitny: 515 stron Purpurowy: 475 stron Żółty: 515 stron |
| Wydajność kasety (druk zdjęć) | Zdjęcia 10 × 15 cm Czarny: 656 stron Błękitny: 191 stron Purpurowy: 242 strony Żółty: 191 stron Szary: 324 strony |
| OBSŁUGIWANE PAPIERY | |
| Rodzaje papieru | Zwykły papier (64 g/m2 – 105 g/m2), Papier o wysokiej rozdzielczości High Resolution Paper (HR-101N), Papier fotograficzny Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Błyszczący papier fotograficzny Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Papier fotograficzny Photo Paper Pro Luster (LU-101), Półbłyszczący papier fotograficzny Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Błyszczący papier fotograficzny do codziennego użytku Glossy Photo Paper „Everyday Use” (GP-501), Matowy papier fotograficzny Matte Photo Paper (MP-101), Folia do naprasowania T-shirt Transfer, Koperta, Magnetyczny papier fotograficzny Magnetic Photo Paper (MG-101) Wielokrotnie przyklejalny papier fotograficzny (RP-101) Kartki okolicznościowe (wyprodukowane przez firmy Avery i Red River Paper), Kartonik etykietowy (wyprodukowany przez firmy Neenah Paper i INKPRESS), Canon Red Label Superior (WOP111) Papier biurowy do druku kolorowego Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Folia do naprasowywania na ciemne tkaniny (DF-101), Folia do naprasowywania na jasne tkaniny (LF-101), Papier artystyczny Premium Fine Art Rough (FA-RG1) |
| Maksymalna pojemność podajnika papieru | Tylni podajnik: maks. 20 arkuszy (papier fotograficzny) lub maks. 100 arkuszy (zwykły papier) Przedni podajnik: maks. 100 arkuszy (zwykły papier) Uniwersalny podajnik: 1 zadrukowalna płyta CD, DVD lub Blu-Ray |
| Formaty papieru | A4, A5, B5, LTR, LGL, Koperta nr 10, Koperta DL, pocztówka (91 × 55 mm) 4" × 6", 5" × 7", 7" × 10", 8" × 10", kwadratowy (89 × 89 mm, 127 × 127 mm) własny rozmiar (szerokość: 55 mm do 215,9 mm, długość: 89 mm do 676 mm) |
| Gramatura papieru | Zwykły papier o gramaturze od 64 do 105 g/m2 lub wspierane oryginalne papiery firmy Canon Papier Canon: max. gramatura papieru: ok. 300 g/m2 (Papier fotograficzny Pro Platinum PT-101) |
| SPECYFIKACJA SKANERA | |
| Typ skanera | Płaski skaner kolorowy CIS |
| Rozdzielczość skanera (optyczna) | 2 400 × 4 800 dpi |
| Głębia skanowania (wejście/wyjście) | Kolor: 16-bitowy/8-bitowy dla każdej składowej RGB Skala szarości: 16 bitów / 8 bitów |
| Maksymalny rozmiar dokumentu | Szkło skanera: A4, LTR (216 × 297 mm) |
| SPECYFIKACJA KOPIARKI | |
| Prędkość kopiowania | sFCOT: ok. 14 s sESAT: ok. 7 rys./min |
| Wielokrotne kopiowanie | Max. 99 kopii |
| Funkcje kopiowania | Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1 Kopiowanie z usunięciem ramki, kopiowanie etykiet dysków, kopiowanie dowodów tożsamości |
| Powiększenie przy kopiowaniu | 25 do 400 % Dostosowanie do rozmiaru strony |
| INTERFEJS | |
| Typ i rozmiar wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 4,3" (10,8 cm) |
| Języki wyświetlacza | Wybór spośród 33 języków: japoński, angielski (mm i cale), niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, niderlandzki, portugalski, norweski, szwedzki, duński, fiński, rosyjski, czeski, węgierski, polski, słoweński, turecki, grecki, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, indonezyjski, słowacki, estoński, łotewski, litewski, ukraiński, rumuński, bułgarski, tajski, chorwacki, wietnamski |
| POŁĄCZENIE | |
| Standardowy interfejs | USB Hi-Speed (port B) Wi-Fi: IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a, IEEE802.11ac Zabezpieczenia Wi-Fi: WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) Pasmo częstotliwości sieci bezprzewodowej LAN: 2,4 GHz / 5 GHz |
| Aplikacje mobilne | Aplikacja Canon PRINT Aplikacja Easy-PhotoPrint Editor Aplikacja Creative Park |
| Funkcje drukarki | Oprogramowanie Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Moduł plug-in Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web |
| Kompatybilne karty pamięci | Karty SD, SDHC, SDXC, miniSD, micro SD mini SDHC, micro SDHC*, microSDXC |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 Windows 7 SP1 Funkcjonalność można zagwarantować tylko na komputerze z fabrycznie zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 lub nowszym. macOS 10.15.7 do 13 |
| Obsługiwane mobilne systemy operacyjne | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Wymagania systemowe | Wyświetlacz: 1 024 × 768 XGA |
| PARAMETRY FIZYCZNE | |
| Waga | około 6,6 kg |
| Wymiary (S × G × W) | Z wsuniętymi tacami: około 372 × 345 × 142 mm Z wysuniętymi tacami: Około 372 × 651 × 301 mm |
| Poziom hałasu akustycznego | około 44,5(A) |
| Zalecane środowisko pracy | Temperatura: 15 do 30 °C Wilgotność: 10 do 80 % RH (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 100 do 240 V AC, 50/60 Hz |
| Zużycie energii | Wyłączone: ok. 0,1 W Tryb gotowości (połączenie z komputerem za pomocą interfejsu USB): ok. 1,1 W (lampa skanera wyłączona) Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,6 W (lampa skanująca wyłączona) Czas przejścia w tryb gotowości: 10 min Kopiowanie: ok. 26 W |