C-Tech 3DF-P-ABS1.75-9003 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, 1,75mm, 1000g, Biały sygnałowy (Traffic white)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazyniemniej niż 5 szt.
Nasz kod: i654_TIFCT1303
Biały  kolor
Parametry
Kolor:
Biały
Typ materiału:
ABS
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
240 - 260°C
Opis produktu
Wysokowytrzymały i mocny filament do druku 3D
Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Materiał: ABS
Średnica: 1,75mm (±0,03mm)
Waga: 1kg
Długość: ±396m
Temperatura druku: 240 - 260°C
Temperatura podłoża: 90 - 100°C
Minimalna prędkość druku: 35mm/s
Maksymalna prędkość druku: 140mm/s