C-Tech 3DF-P-ABS1.75-9017 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Czarny sygnałowy (Traffic black)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazynie10 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i654_TIFCT1301
Czarny  kolor
Parametry
Kolor:
Czarny
Typ materiału:
ABS
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
240 - 260°C
Opis produktu
Filament do druku 3D, dzięki któremu możesz tworzyć praktyczne i zabawne produkty.
Wysokowytrzymała i mocna żyłka do druku 3D
Niska gęstość: przy druku większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Materiał: ABS
Średnica: 1,75mm (±0,03mm)
Waga: 1kg
Długość: ±396m
Temperatura druku: 240 - 260°C
Temperatura podłoża: 90 - 100°C
Minimalna prędkość druku: 35mm/s
Maksymalna prędkość druku: 140mm/s