C-Tech 3DF-P-ASA1.75-2000 3D filament, PREMIUM LINE, ASA, RAL2000, 1,75mm, 1000g, Żółty - Pomarańczowy (Yellow - Orange)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW MAGAZYNIE
U dostawcy:10 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i654_TIFCT8303
Pomarańczowa  kolor
Parametry
Kolor:
Pomarańczowa
Typ materiału:
ASA
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
240 - 260°C
Opis produktu
Dodatkowo są całkowicie biodegradowalne, co minimalizuje wpływ na nasze środowisko.
Wysokowytrzymały i mocny filament do druku 3D
Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Materiał: ASA
Średnica: 1,75mm (±0,03mm)
Waga: 1kg
Długość: ±389m
Temperatura druku: 240 - 260°C
Temperatura podłoża: 80 - 100°C
Minimalna prędkość druku: 30mm/s
Maksymalna prędkość druku: 140mm/s