C-Tech 3DF-P-PETG1.75-1016 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, RAL1016, 1,75mm, 1000g, Żółty siarkowy (Sulfur yellow)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW MAGAZYNIE
U dostawcy:10 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i654_TIFCT7304
Żółty  kolor
Parametry
Kolor:
Żółty
Pakowanie:
1 000 gramów
Typ materiału:
PETG
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
230 - 250°C
Żarnik typu:
Z kołowrotkiem (pełna wersja)
Opis produktu
Filament do druku 3D, dzięki któremu możesz tworzyć praktyczne i zabawne produkty.
Ponadto są całkowicie biodegradowalne, co minimalizuje wpływ na nasze środowisko.
Wysokowytrzymały i mocny filament do druku 3D
Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Materiał: PETG
Średnica: 1,75mm (±0,03mm)
Waga: 1kg
Długość: ±327m
Temperatura druku: 230 - 250°C
Temperatura podłoża: 70 - 80°C
Minimalna prędkość druku: 35mm/s
Maksymalna prędkość druku: 140mm/s