(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Czy znasz etykieciarki i drukarki etykiet Dymo?

To, do czego służy drukarka etykiet, jest już dobrze znane. Ale czy znasz ich linie produktów? Co oznaczają te wszystkie akronimy w ich nazwach? W tym artykule pokażemy, że nie jest to fizyka jądrowa.

W portfolio DYMO znajdziesz etykieciarki, które nadają się do różnych zastosowań. W zależności od konkretnego celu można zatem oczekiwać precyzyjnie zdefiniowanych funkcji. Ponadto różne serie etykieciarek Dymo drukują różne materiały eksploatacyjne, takie jak taśmy etykietowe, folie termokurczliwe, taśmy tekstylne itp. Oczywiście nie są to tylko etykieciarki, ale także drukarki etykiet, które są tej samej jakości i zawierają wiele wspaniałych funkcji, które można wykorzystać w wielu sektorach pracy.

WSKAZÓWKA od nas: "Jakie są taśmy do drukarek etykiet Dymo? Jak dokonać właściwego wyboru?"

ETYKIECIARKI DYMO

Seria Dymo Omega

Etykieciarki Dymo Omega są urządzeniami mechanicznymi, więc nie drukują na etykietach, a zamiast tego wytłaczają pojedyncze litery i znaki na solidną plastikową taśmę. Nadają się one do tworzenia etykiet, na przykład do oznaczania przypraw i innych rzeczy, które często można znaleźć w domu. Zaletą tego rozwiązania jest łatwość obsługi. Nawet dzieci mogą korzystać z tych urządzeń, ponieważ są one bezpieczne i nie wymagają zasilania. Ich wadą jest oczywiście ograniczony wybór znaków i mały obszar zadruku.

Seria Dymo LetraTag (LT)

Etykieciarki Dymo LetraTag są już urządzeniami elektronicznymi, nadal są proste w obsłudze i odpowiednie do drukowania niewielkich ilości etykiet. Wykorzystasz je raczej w domu do etykietowania pojemników, słoików, szuflad, skrzynek narzędziowych itp. Seria Dymo LetraTag oferuje podstawowy zestaw funkcji - wybór rozmiaru i stylu czcionki, opcje pogrubienia czcionki i wyświetlacz graficzny, który pokazuje podgląd etykiety.

Seria Dymo LabelManager (LM)

Te etykieciarki oferują już znacznie więcej funkcji, dzięki czemu są bardzo wszechstronne i mogą być używane w wielu branżach. Etykieciarki Dymo LabelManager oferują szeroki wybór rodzajów czcionek, a także opcje formatowania i wyboru obramowania. Większość modeli tych etykieciarek można już podłączyć do komputera, co ułatwia pracę z dużą liczbą etykiet, a także umożliwia drukowanie etykiet z kodami kreskowymi w wielu popularnych standardach (a niektóre modele mają nawet kody QR).

Te modele etykieciarek Dymo, a także wyższe serie, takie jak Rhino i XTL, można kupić zarówno osobno, jak i w twardych walizkach ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Seria Dymo Rhino

Profesjonalne etykieciarki przemysłowe Dymo Rhino przydadzą się przede wszystkim profesjonalistom zajmującym się instalacjami elektrycznymi, telekomunikacyjnymi i teleinformatycznymi. Wynika to z faktu, że oprócz konwencjonalnych taśm mogą one również drukować folię termokurczliwą i flagi.

Do pracy w terenie etykieciarki Rhino są również idealne ze względu na swoją trwałość, ponieważ ich konstrukcja jest wykonana głównie z gumy.

Seria Dymo XTL

Etykieciarki Dymo XTL są wyposażone we wszystkie ważne funkcje. Wszyscy profesjonaliści docenią jakość, design i funkcje tej linii produktów. Posiadają bibliotekę automatycznych formatów do drukowania etykiet na kablach, przewodach, zaciskach i panelach. Łatwość obsługi jest możliwa między innymi dzięki kolorowemu wyświetlaczowi, który pokazuje realistyczny podgląd etykiety. Etykieciarki Dymo XTL są wyposażone w ochraniacze przed uderzeniami i łatwą do wycierania klawiaturę, dzięki czemu konserwacja i czyszczenie są bezproblemowe.

DRUKARKI ETYKIET DYMO

W porównaniu do etykieciarek Dymo, drukarki etykiet Dymo można znaleźć tylko pod jedną nazwą produktu - LabelWriter (LW).

Te funkcjonalne biurkowe drukarki etykiet Dymo są używane głównie w biurach, magazynach, placówkach medycznych, sklepach internetowych i innych branżach. Z użyciem drukarki etykiet Dymo LabelWriter będziesz przede wszystkim drukować etykiety samoprzylepne w rolkach lub etykiety samoprzylepne, które mogą być już wstępnie przycięte. Pomogą one na przykład w prowadzeniu dokumentacji, drukowaniu etykiet wysyłkowych, porządkowaniu folderów w biurze, a nawet w laboratoriach i szpitalach przy etykietowaniu próbek i drukowaniu załączników do dokumentacji.

Podstawowym modelem z tej serii jest Dymo LabelWriter 450. Pozostałe drukarki etykiet z tej serii są ulepszonymi wariantami, a zatem każda z nich ma swoją specyficzną dodatkową funkcję.

  • "DUO " - zawiera wbudowany moduł umożliwiający drukowanie nie tylko etykiet samoprzylepnych, ale również taśm Dymo D1.
  • "TURBO " - oferuje szybsze drukowanie etykiet - do 71 etykiet na minutę (w porównaniu do 51 dla LW450)
  • "TWIN " - zawiera dwie niezależne głowice drukujące, dzięki czemu za pomocą tej drukarki można tworzyć dwa różne rozmiary etykiet (np. z adresami klienta i nadawcy)
  • "WIRELESS " - jest wyposażona w moduł WiFi i może obsługiwać wiele komputerów w lokalnej sieci LAN (WLAN).
  • "4XL"/"5XL" - ma szerszą głowicę niż inne modele i może drukować etykiety o szerokości do 105 mm.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu więcej wiadomo o etykieciarkach i drukarkach etykiet Dymo. Jeśli szukasz porady na ten lub inny temat, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.