(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Drukarki etykiet kolorowych Epson ColorWorks

Drukuj kolorowe etykiety w różnych rozmiarach w swoim domu, firmie lub biurze? Dzięki Epson ColorWorks to proste. A dzięki szerokiej gamie materiałów eksploatacyjnych - zarówno wkładów, jak i nośników druku (papiery, winyle i inne), naprawdę łatwo jest wydrukować niemal wszystko.

 

Drukarki Epson ColorWorks C3500 są odpowiednie dla klientów, którzy chcą drukować kolorowe etykiety, takie jak etykiety na opakowania z kolorowym logo i obrazem, bilety i karty identyfikacyjne z kodem kreskowym lub etykiety z informacjami o produkcie.

 
Oszczędzanie pieniędzy

Dzięki oddzielnym wkładom z atramentem pigmentowym ta kolorowa drukarka etykiet jest idealna do obniżenia kosztów druku. W rzeczywistości wystarczy wymienić tylko jeden zużyty tusz.

Łatwa obsługa

Można łatwo drukować na szerokiej gamie materiałów, w tym na matowym i błyszczącym papierze powlekanym oraz na przezroczystych etykietach. Oznacza to, że możesz wydrukować dokładnie taki rodzaj etykiety, jakiego potrzebujesz. Wyświetlacz LCD pokazuje poziomy atramentu i informacje o stanie drukarki. Łatwe w konfiguracji oprogramowanie pozwala na obsługę drukarki bez specjalistycznego szkolenia.

 
 
Dlaczego warto kupić urządzenie Epson ColorWorks C3500?

 

  • Trwałe nadruki. Długotrwały tusz pigmentowy
  • Wysoka prędkość druku. Szybkość drukowania etykiet do 103 mm/sek.
  • Papier matowy, błyszczący i inne nośniki. Drukowanie na szerokiej gamie mediów
  • Łatwy w użyciu. Wyświetlacz LCD z informacjami o stanie atramentu i drukarki
  • Oszczędność kosztów. Oddzielne wkłady atramentowe
 
 
 
 
 
 
 
 
Drukarki Epson ColorWorks C4000 to zgodne i łatwe w użyciu drukarki biurkowe z rozszerzoną łącznością i większą elastycznością. Drukarki nadają się do małych i średnich nakładów druku. Oferują one druk kolorowy błyszczący lub matowy. 

Prosta integracja i łączność

Możesz łatwo zintegrować i podłączyć C4000e do swoich istniejących systemów. Dostępne są sterowniki dla ESC Label, Linux i Mac. Nasze nowe SDK dla systemów iOS i Android sprawiają, że drukowanie z tabletu jest łatwe i intuicyjne. Ponadto pozwalają one na dodanie opcjonalnego klucza sprzętowego Wi-Fi, aby drukować z dowolnego miejsca. Kompatybilny z językiem programowania ZPLII.

Kompaktowa konstrukcja i łatwość obsługi

C4000e to bardzo intuicyjna drukarka etykiet, z której można zacząć korzystać natychmiast. Duży (6,9 cm) wyświetlacz LCD ułatwia obsługę. Rolki z nośnikami można łatwo zamienić lub wymienić. Drukarka posiada również automatyczny obcinacz, który można łatwo wymienić bez konieczności wizyty technika.

Czarny tusz błyszczący lub matowy

Drukarka C4000e jest dostosowana do konkretnych wymagań dotyczących nośników i jest wyposażona w błyszczący lub matowy czarny atrament, który pomaga w tworzeniu wyraźnego czarnego tekstu i bogatych obrazów na różnych nośnikach druku.

 
 
 
Dlaczego warto kupić urządzenie Epson ColorWorks C4000?
  • Wysoka jakość druku. Funkcja dopasowania kolorów i szeroka gama kolorów
  • Łatwy w użyciu. Prosta konfiguracja i bardzo intuicyjna obsługa
  • Opcje integracji. Bezproblemowo uzupełnia istniejące systemy.
  • Bez obaw. Opcje kompleksowej gwarancji CoverPlus
  • Tusze czarne błyszczące lub matowe. Dostosowane do rodzaju mediów