(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Drukarki etykiet o niskim nakładzie druku

Jesteś właścicielem małego sklepu internetowego lub po prostu potrzebujesz oznaczyć teczki w biurze? W naszym asortymencie możemy zaoferować Państwu najlepsze termiczne drukarki etykiet w NAJWYŻSZEJ jakości! Drukarki termiczne drukują za pomocą ciepła. Tak więc te drukarki nie potrzebują atramentu, tonera ani taśmy. Specjalny papier (etykieta) jest poddawany obróbce chemicznej w taki sposób, że wyświetla się na nim tylko żądany tekst lub inny czarny motyw. Dzięki temu drukarki te są bardzo łatwe w obsłudze, a także bardzo trwałe i lekkie. Drukują tylko w czerni i bieli, więc są wystarczające w handlu detalicznym, gdzie są bardzo popularne. Wadą jest wrażliwość papieru termicznego, który jest podatny na zmiany ciepła lub światła. Jego żywotność jest krótka i z czasem traci czytelność. Do drukowania etykiet wysyłkowych itp. są jednak całkowicie wystarczające. Drukarki termiczne do druku bezpośredniego wykorzystywane są najczęściej przy drukowaniu paragonów, etykiet wysyłkowych lub przy drukowaniu wizytówek gości.

Odpowiednią opcją, którą znajdziesz w naszym asortymencie, jest drukarka etykiet Brother QL-700.Jakie ma zalety?
  1. Zintegrowane oprogramowanie do edycji etykiet bez instalacji
  2. Zintegrowane cięcie do tworzenia etykiet o określonej długości 
  3. Ekstremalna prędkość drukowania do 93 etykiet na minutę
  4. Etykiety mogą mieć szerokość do 62 mm i długość 1 m
 
W naszym asortymencie znajdziesz również nowsze modele Brother QL-800 oraz  Brother QL-810W. Mają one również funkcję czerwonego nadruku. Służą Ci do tego  specjalne etykiety DK-22251, 62mm x 15,24m.. Oczywiście ten rodzaj etykiety jest  również dostępny w naszym asortymencie.

Opakowanie drukarki etykiet zawiera następujące etykiety:
DK-11201: początkowa rolka standardowych etykiet adresowych, 29 x 90 mm, 100  etykiet na rolkę
DK-22205: początkowa rolka papieru ciągłego, 62 mm x 8 m

Wybierz z naszego asortymentu odpowiednią drukarkę etykiet, która pomoże Ci  oznaczyć wszystko, czego potrzebujesz w ciągu kilku minut!