(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Drukowanie oznaczników

Przeglądowe oznaczanie przewodników i kabli to nie tylko wrażenie estetyczne. Jakościowe znakowanie upraszcza przede wszystkim prace montażowe, późniejsze naprawy, rewizje i konserwacje. Elektrycy, pracownicy telekomunikacji, technicy kontroli i wiele innych zawodów z pewnością potwierdzą nasze zdania.

 

Jeżeli dla Państwa firmy jakościowe znakowanie kabli i przewodów jest też absolutnym priorytetem, mamy wspaniałą wiadomość. Z markerami do rurek, czy też z drukarkami oznaczników z naszej oferty, możecie mieć podczas znakowania przewodników i kabli najwyższe ambicje.

Połączenie nowoczesnych drukarek z najnowocześniejszą technologią druku termotransferowego, specjalnych kompatybilnych taśm barwiących i rurek do etykietowania to gwarancja wyjątkowych rezultatów. Mówiąc prościej, znaczniki koszulek i jakościowy materiał w praktyce zapewniają, że wydruk nie zniknie, a koszulki będą czytelne nawet po latach bez znaczących problemów.

Drukarki oznaczników mile was zaskoczą. Niezależnie od marki producenta

Produkty marki Partex są znane na całym świecie. Są stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest trwałe i niezawodne znakowanie materiałów, kabli i sprzętu elektrycznego. Bez większego wysiłku znaleźlibyśmy produkty Partex w naszych domach i biurach, a także w elektrowniach, budynkach przemysłowych lub budynkach publicznych. Nic więc dziwnego, że drukarki Partex są też w naszej ofercie.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że drukarki oznaczników producentów Canon, Supvan, Biovin, L-mark, PT lub Max nie pozostają w tyle i starają się dotrzymywać kroku urządzeniom Partex. Drukarki oznaczników są zatem w pełni zautomatyzowane i wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji, które dostępne są w kilku modelach za naciśnięciem jednego przycisku. Drukarki oznaczników oprócz łatwej obsługi posiadają też wygodną klawiaturę i duży wyświetlacz.

Będziecie zadowoleni też, jeśli chodzi o drukowanie na koszulki, bowiem te urządzenia są w stanie drukować na koszulki o średnicy od 2 do 6 milimetrów. Drukarki oznaczników zadowolą także swoimi kompaktowymi wymiarami, bez których w terenie nie byłoby to możliwe. Jeśli jednak mobilność nie jest od nich wymagana, możecie sięgnąć po stacjonarne drukarki termotransferowe spełniające wszelkie wysokie wymagania.

Na pochwałę zasługują też taśmy i koszulki

Kompatybilne taśmy niezbędne do drukowania termotransferowego są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Każdy więc będzie zadowolony. To samo można powiedzieć o koszulkach. Koszulki dostępne są w kolorze żółtym lub białym, średnica zaczyna się od 2 mm i w prawie regularnych odstępach 0,5 mm kontynuuje aż do średnicy 7 mm. Po drukowaniu można je więc naciągnąć na przewodniki o różnych grubościach.

Oczywiście koszulki dostosują się do przewodnika lub kabla, jeśli nawet nie doszło do ich obracania lub przesuwania. Okrągłe i owalne rurki też zapewniają dobrą obsługę, ale w końcu białe lub żółte rurki termokurczliwe najlepiej nadają się do wymogów doskonałego owijania przewodnika. Współczynnik skurczu rurek może być różny. Zazwyczaj jednak kurczą się do połowy swojej pierwotnej średnicy 2:1, ale niczym specjalnym nie są nawet rurki o średnicy skurczu 3:1.