(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Etykietownice i drukarki etykiet Brother

Etykietownice i drukarki etykiet są w dzisiejszych czasach powszechnie stosowane nie tylko w przemysłach i biurach, ale coraz częściej są również wykorzystywane w domach. Etykiety przyczyniają się do wzrostu wydajności pracy, do kolejnego wzmacniania zaopatrzenia, a także do informowania i zwracania uwagi.

Na rynku istnieje szereg etykietownic różnych marek, ale w niniejszym artykule skupimy uwagę na etykietownice i drukarki etykiet Brother. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego zdecydowaliśmy się omówić właśnie etykietownice i drukarki etykiet Brother, od razu wyjaśnimy. Uważamy, że te urządzenia mogą sprostać najsurowszym kryteriom jakościowym i są zawsze gotowe do oferowania swoich usług, zarówno w zadaniach prywatnych, jak i firmowych. Szybko, niezawodnie, efektywnie, ekonomicznie i bez skomplikowanej obsługi. Tak jak jesteśmy przyzwyczajeni również w przypadku innych produktów z portfolio firmy Brother.

Jednak to nie wszystko. Po ich stronie jest również fakt, że wydajność pracy czy łatwą identyfikację przedmiotów są w stanie wspierać nie tylko droższe drukarki etykiet z inteligentnymi technologiami, ale także bardziej kompaktowe i przede wszystkim tańsze etykietownice Brother. Poniższy artykuł przekona cię, że nie chodzi o tani marketing.

Każdy będzie zadowolony

Firma Brother nie pozostawia nic przypadkowi. Do dyspozycji więc są etykietownice i drukarki etykiet do użytku domowego lub biurowego, lub do etykietowania przemysłowego, organizacji miejsca pracy czy sortowania towarów. Omówmy szczegółowo konkretne wskazówki urządzeń Brother.

Możemy zacząć od drukarek etykiet P-touch, które można podłączyć do zwykłych lub kieszonkowych komputerów i które za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth mogą drukować nie tylko przywieszki i etykiety ze smartfona i tableta. W ofercie P-touch drukarek Brother można znaleźć urządzenia stacjonarne ze zintegrowanymi klawiaturami i wyświetlaczami LCD, a także kompaktowe przenośne drukarki wyposażone w klawiaturę QWERTY i podświetlany wyświetlacz, które są idealne dla elektryków i instalatorów. Ale uwaga. Przenośna drukarka służy nie tylko do oznaczania przewodów elektrycznych i kabli sieciowych, ale także do zarządzania zasobami w biurze i domu.

Etykietownice P-touch są w stanie drukować taśmy Brother o szerokości 12 mm, 18 mm, 24 mm i 36 mm. Mówiąc o taśmach, warto wspomnieć wyjątkową trwałość zadrukowanych taśm TZe, TZe-FX, TZe-S oraz taśm termokurczliwych HSE.

Drukarka biurowa kontra etykietownica przemysłowa Brother

Jeśli szukasz korzystniejszą alternatywę dla mniejszych nakładów druku, powinieneś rozważyć zakup drukarki Brother z serii QL, która może drukować etykiety papierowe o szerokości od 50 mm do 118 mm. Te urządzenia oferują łatwość obsługi, którą docenią firmy średniej wielkości. Biurkowe drukarki etykiet mogą być idealnym wyborem dla firm logistycznych, do magazynów, handlu detalicznego i opieki zdrowotnej.

Etykietownice przemysłowe serii TD posiadają szereg przydatnych funkcji, dzięki którym etykietowanie jest bardzo proste i maksymalnie efektywne. Ponadto urządzenia wyróżniają się szybkim drukowaniem, trwałością i niezawodnością. Etykietownice przemysłowe mogą obsługiwać duże nakłady druku, dzięki czemu podczas produkcji etykiet adresowych, magazynowych, wysyłkowych czy innych rodzajów etykiet duże firmy, przedsiębiorstwa, magazyny i firmy dystrybucyjne mogą nadążać za konkurencją.

Przed zakupem konkretnego urządzenia warto poznać swoje potrzeby

Wybór optymalnej etykietownicy lub drukarki etykiet pod wieloma względami przypomina wybór drukarki atramentowej lub laserowej. Dlatego przed zakupem urządzenia nawet w tym przypadku zaleca się wziąć pod uwagę częstotliwość i objętość drukowania etykiet. Nie wolno też zapominać o łączności urządzenia i wymaganych funkcjach, możliwościach etykietownicy. W przypadku specjalnych wymagań dotyczących tworzenia etykiet w terenie należy również wziąć pod uwagę zdolność sprzętu do wykonywania takich zadań w terenie.  

Innymi słowami, wybieraj taką etykietownicę czy też drukarkę etykiet, która swoimi parametrami będzie najbliższa twoim rzeczywistym wymaganiom. Powinno tak być dlatego, że nie ma najmniejszego powodu, dla którego warto niepotrzebnie inwestować w drogie urządzenie przeznaczone do druku etykiet na dużą skalę lub w urządzenie z funkcjami, z których praktycznie nigdy nie będziesz korzystać. Dotyczy to oczywiście również odwrotnej sytuacji i wymagań dotyczących drukowania dziesiątek, ewentualnie setek etykiet dziennie, w takim przypadku nie warto oszczędzać na drukarce etykiet.