Gembird 3DP-PLA1.75-01-BK, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Czarny (Black)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazyniemniej niż 5 szt.
Nasz kod: i654_TIF052110
Czarny  kolor
Parametry
Kolor:
Czarny
Pakowanie:
1 000 gramów
Typ materiału:
PLA
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
190 - 220°C
Żarnik typu:
Z kołowrotkiem (pełna wersja)
Opis produktu
Plastikowe włókno do druku 3D, dzięki któremu możesz tworzyć praktyczne i zabawne produkty.
Filamenty Gembird są zaprojektowane tak, aby nie dochodziło do zacięcia Twojej drukarki 3D.
Ponadto są całkowicie biodegradowalne, co minimalizuje wpływ na nasze środowisko naturalne.
Wysokowytrzymała i mocna żyłka do druku 3D
Niska gęstość: przy druku większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Materiał: PLA, średnica 1,75 mm
Waga: 1 kg
Długość: ok. 330 m
Gęstość w 21,5 C: 1,25 g / cm3
Wskaźnik płynięcia w 10 min, 2,16 kg: 5
Temperatura topnienia: 190-220 C
Granica plastyczności przy 5 mm / min: 45 MPa
Siła uderzenia: 5 KJ / m2
Wymiary cewki: 165 mm średnica x 100 mm wysokość x 40 mm otwór środkowy