Gembird 3DP-PLA1.75-01-Y, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Żółty (Yellow)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazyniemniej niż 5 szt.
Nasz kod: i654_TIF0521G0
Żółty  kolor
Parametry
Kolor:
Żółty
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
190 - 220°C
Materiał: PLA, średnica 1,75 mm
Temperatura topnienia: 190-220 C
Granica plastyczności przy 5 mm / min: 45 MPa
Siła uderzenia: 5 KJ / m2
Wymiary cewki: 165 mm średnica x 100 mm wysokość x 40 mm otwór środkowy