Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Niebieski (Blue)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Niebieski (Blue)Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Niebieski (Blue)Gembird 3DP-TPE1.75-01-B, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Niebieski (Blue)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW MAGAZYNIE
U dostawcy:100 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i654_TIF0551H0
Niebieski  kolor
Parametry
Kolor:
Niebieski
Pakowanie:
1 000 gramów
Typ materiału:
PLA Flexi
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
190 - 240°C
Żarnik typu:
Z kołowrotkiem (pełna wersja)
Opis produktu
Filamenty Gembird są zaprojektowane tak, aby nie dochodziło do zacięcia Twojej drukarki 3D.
Ponadto są całkowicie biodegradowalne, co minimalizuje wpływ na nasze środowisko naturalne.
Wysokoodporna żyłka do druku 3D
Niska gęstość: przy druku większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Specyfikacja Materiał: TPE, średnica 1,75 mm Waga: 1 kg / szpula (2,2 lbs) Długość: ok. 420 m Gęstość przy 21.5 °: 0.9 g/cm3 Wskaźnik płynięcia masy przy g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Temperatura topnienia: 190 do 240 ° C Odchylenie termiczne - temperatura: 75 ° C Wymiary cewki: średnica 200 mm x 67 mm wysokość x 53 mm otwór centralny