Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Czarny (Black)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Czarny (Black)Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Czarny (Black)Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D filament, elastyczny, 1,75mm, 1000g, Czarny (Black)
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazyniemniej niż 5 szt.
Nasz kod: i654_TIF055110
Czarny  kolor
Parametry
Kolor:
Czarny
Pakowanie:
1 000 gramów
Typ materiału:
PLA Flexi
Średnica struny:
1,75 mm
Temperatura robocza:
190 - 240°C
Żarnik typu:
Z kołowrotkiem (pełna wersja)
Opis produktu
Wysokoodporna żyłka do druku 3D
Niska gęstość: przy druku większej objętości model jest lżejszy
Można stosować na różnych typach drukarek 3D
Specyfikacja Materiał: TPE, średnica 1,75 mm Waga: 1 kg / szpula (2,2 lbs) Długość: ok. 420 m Gęstość przy 21.5 °: 0.9 g/cm3 Indeks płynięcia masy w g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Temperatura topnienia: 190 do 240 ° C Odchylenie cieplne - temperatura: 75 ° C Wymiary cewki: średnica 200 mm x 67 mm wysokość x 53 mm otwór centralny