
Rozpocznij grę w wielkim stylu z myszą gamingową Genius GX Gaming Scorpion M700. Posiada bardzo precyzyjny czujnik optyczny z regulowaną rozdzielczością oraz 6 przycisków, aby wszystko było w twoich rękach i abyś mógł poruszać się po polu gry jak doświadczony profesjonalista. Stylowy design uzupełnia kolorowe podświetlenie RGB. Do podłączenia do komputera PC lub laptopa służy interfejs USB.
Genius GX Gaming Scorpion M700
Mysz do gier wyposażona w 6 przycisków i bardzo precyzyjny czujnik optyczny z regulowaną rozdzielczością w zakresie 800 do 7200 DPI. Ergonomiczny design myszy do gier uzupełnia podświetlenie RGB. Do podłączenia do komputera służy 1,8 m długi pleciony kabel zakończony złączem USB.

| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Interfejs: | Windows |
| Zasilanie: | USB |
| Podświetlenie: | Tak - RGB |
| Kolor: | zielony |
| Długość kabla: | 1.8 m (pleciony) |
| Rozmiar: | 124.2 × 65 × 37.6 mm |
| Waga: | 97 g |