
Myszka gamingowa Genius GX Gaming Scorpion M8100, z którą będziesz dominować w ulubionych grach. Daje ci szybkość, zwinność i płynność ruchu, aby sprostać każdemu wyzwaniu gamingowemu. W połączeniu z ergonomicznym designem możesz przystąpić do wymagających maratonów, nie musząc potem chłodzić nadgarstków. Myszka Genius GX Gaming Scorpion M8100 posiada optyczny czujnik z regulowaną rozdzielczością, dzięki czemu będziesz mieć każdą sytuację pod kontrolą.
Z szaleńczej strzelaniny w mgnieniu oka spokojnie przechodzisz do trybu snajpera i nic cię nie zatrzyma. Ergonomiczny design jest zaprojektowany z myślą o pewnym uchwycie i długotrwałym użytkowaniu. W akcji pozostaniesz dłużej, a epickie bitwy pokonasz z gracją. Mysz Genius GX Gaming Scorpion M8100 jest wyposażona w 6 przycisków, w tym przełącznik czułości DPI, a także wsparcie dla AI Copilot i sterowanie głosowe w Windows 11. Do innych zalet należy dwa tryby połączenia bezprzewodowego, w tym za pomocą Bluetooth 5.0, tak przez odbiornik USB.

Bezprzewodowa mysz do gier z podwójnym połączeniem Bluetooth i 2,4 GHz dla maksymalnej elastyczności użytkowania.
Genius Scorpion M8100 to ergonomiczna bezprzewodowa mysz gamingowa oferująca dwa tryby połączenia - Bluetooth 5.0 lub 2,4GHz połączenie bezprzewodowe przez odbiornik USB. Dzięki optycznemu czujnikowi z regulowaną rozdzielczością do 3200 DPI uzyskasz precyzyjną kontrolę podczas grania w gry oraz codziennej pracy na komputerze.
Mysz jest wyposażona w 6 przycisków w tym przełącznik DPI, który umożliwia szybkie przełączanie między trzema poziomami czułości (1200/2400/3200 DPI) w zależności od bieżących potrzeb. Ergonomiczny design zapewnia wygodne użytkowanie nawet podczas długich sesji gier lub pracy. Mysz obsługuje również AI Copilot lub sterowanie głosowe w systemie Windows 11.
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 6 |
| Rozdzielczość: | 1200 / 2400 / 3200 Dpi |
| Interfejs: | 2.4 GHz (adapter USB), Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie: | 1x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Kompatybilny z: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 / Android 7 / iOS 11 / iPadOS 13.4 / Chrome OS |
| Wymiary: | 69.3 × 112.4 × 41.6 mm |
| Waga: | 68 g |