PinStripe Colour USB 2.0 Drive
Ze względu na porty USB w każdym komputerze oraz pojawiające się w samochodach, odtwarzaczach DVD i multimedialnych, telewizorach, ramkach na zdjęcia i innych, dyski USB są teraz niezbędnym akcesorium.
SPECYFIKACJE TECHNICZNE
| PN | 49068 |
| Pojemność | 16 GB |
| EAN | 0 23942 49068 5 |
| Kolor | Karaibski Niebieski |
| Wymiary produktu (D x S x W) | 54 x 21 x 9 mm |
| Waga produktu | 7.9 g |
| Wymiary opakowania (S x W x G) | 90 x 10 x 135 mm |
| Waga opakowania | 18 g |
| Wymagania systemowe | Windows 10, 8, 7 lub wyższy Mac OS X 10.4 lub wyżej |
.