Zebra 02100BK22045 TTR taśma 220mm x 450m wosk
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
Dostępność7-10 dni
U dostawcy:100 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i624_tt0432
Parametry
Materiał TTR:
Wosk (wax)
Średnica rdzenia:
25,4 mm (1")
Rolka folii TTR (m):
450 m
Szerokość folii TTR (mm):
220 mm