Zebra 05319GD11030 ZipShip 5319, thermal transfer ribbon, wax, 110mm, gold
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazynie20 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i624_tt0464
Parametry
Materiał TTR:
Wosk (wax)
Średnica rdzenia:
12,7 mm (1/2")
Rolka folii TTR (m):
300 m
Szerokość folii TTR (mm):
110 mm
Wykonanie folii TTR:
Rola
Opis produktu
Zebra ZipShip 5319, taśma termotransferowa, 5319 wosk, do drukarek średniego/wyższego segmentu, szerokość rolki: 110mm, rdzeń: 25,4mm, długość: 300m, kolor: złoty.